Gymnázium Budějovická

Celostátní kolo Zlatého listu - Lubenec 2017

Naposledy upraveno , Jarmila Eckschlagerová

V předposledním červnovém týdnu se naši studenti opět zúčastnili celostátního kola soutěže Zlatý list, které se tentokrát konalo v západočeském Lubenci. Do celostátního kola postoupila dvě družstva.

Družstvo mladších ve složení Anna Valešová, Adam Plešinger, Filip Nečas, Alexandra Voců, Anna Bárková a Tomáš Kubů (1. B) obsadilo 5. místo.

Družstvo starších ve složení Veronika Hrtoňová(4. A), Štěpán Vavřina (4. A) Ondřej Škrna (3. A), Kateřina Havránková (3. A), Eliška Zlatníková (3. A) a Šimon Švarc (3. A) skončili rovněž pátí.

S organizací soutěže pomáhali studenti vyšších ročníků v zastoupení Filip Oplt (8. A), Matouš Roldán (5. D), Kristýna Tesková(7. A) a Zuzana Ottová (7. A). Naše škola dodala i kameramana Michala Štvána (7. B), který celý průběh národního kola natáčel, a film bude k dispozici na internetu. S družstvem mladších v roli dozoru pomáhala Viola Sadyková (5. D).

Součástí programu celého soustředění byly odborné exkurze, přednášky, obhajoba práce pro přírodu (mladší vybojovali 1. místo a starší 3. místo).

Všem děkuji za výbornou reprezentaci naší školy.

Fotogalerie
Otevřít fotogalerii
Autor
Jarmila Eckschlagerová