Gymnázium Budějovická

Finále GyBu ligy 2015/2016

Naposledy upraveno , David Linhart

Finále je opět tady! 27. května se v GyBu areně odehraje dlouho očekávaný dvojzápas, který odhalí, kdo se zapíše do historie GyBu ligy pro sezonu 2015/2016!


V zápase o 3. místo se střetnou hráči FC Nekopne si, kteří mohou poprvé v jejich historii dosáhnout výrazného úspěchu. Do cesty se jim postaví FC Sprška, která se i přes nedůvěru široké fotbalové věřejnosti svým houževnatým výkonem probojovala do semifinále, kde však neúspěšně změřila síly s Kokosy na trávě.


O 1. místo se utkají tradičně hráči FC AC SK, kteří v odvetě rozdrtili FC Nekopne si v poměru 8:2, a Kokosy na trávě, tým, který slaví historicky první postup do finále od svého vzniku. O náboj bude postaráno, mezi těmito dvěma tradičními kluby (FC AC SK - založeno 2008, Kokosy na trávě - založeno 2007) panuje nehasnoucí historická rivalita doprovázená mimo trávník různými facebookovými kampaněmi či rozvěšovanými plakáty po škole.


Těšit se můžete na atraktivní a vyhrocený fotbal, ceny pro tři nejlepší týmy, ale například i na párky v rohlíku, které jsou na tento den v prostorách naší areny zařízeny.


PROGRAM:
O 3. místo: 14:30
O 1. místo: 15:30


Neváhejte a doražte v pátek 27. května ve 14:30 do GyBu areny podpořit svůj oblíbený tým nebo se přesvědčit o míře rivality mezi FC AC SK a Kokosy na trávě.
Těšíme se na Vás!

Autor
David Linhart