Gymnázium Budějovická

Adaptační výjezd 2019

Naposledy upraveno , Kateřina Šmatláková

Dne 24. září 2019 se nově nastupující žáci ze tříd 1.A, 1.B a 1.D s paní profesorkami Jahodovou, Horčákovou a Vinohradníkovou zúčastnili třídenního adaptačního výjezdu do Střelských Hoštic v Jižních Čechách. Pod záštitou agentury Wenku absolvovali kolektivní stmelující program, nízké lanové překážky, stavba kosmických modulů pro vejconauty, hledání navzájem společných věcí, pracovní listy na procvičení paměti od paní profesorky Kovaříkové, bližší poznávací kvízy o spolužácích a třídních profesorkách, charakteristika spolužáků podle osobních věcí, kolektivní hry či stavba voru ze dřeva a gumových duší. Program byl téměř nepřetržitý a tím pádem i trochu vyčerpávající. Přesto přinesl žákům mnoho nových zkušeností. Na konci kurzu byli všichni účastníci pasování na studenty GYBU a obdrželi školní trička.

Děkujeme vedení školy a poradenskému pracovišti za uskutečnění kurzu a přejeme novým studentům hodně úspěchů.

Jan Marsín, 1.D

Na konci září jsme si užili 4 dny plné her, zážitků a získali nové přátele. To byly i důvody, proč jsme se tam před odjezdem tolik těšili. Stálo to za to, opravdu jsme se všichni mnohem více poznali. Celkově se nám to vše moc líbilo.

Myslíme si, že úplně nejlepší hra pro nás byla ta s „okapy", protože u toho byla velká legrace a skvěle jsme při ní spolupracovali :)

1. B a tř. uč. Lenka Jahodová

Fotogalerie
Otevřít fotogalerii
Autor
Kateřina Šmatláková