Gymnázium Budějovická

Piškvorky 2015

Naposledy upraveno , Aleš Krupička

Jako každoročně i letos naše škola pořádala oblastní kolo celorepublikového piškvorkového turnaje pod hlavičkou Student Cyber Games.

Letos jsme se vzhledem k nedostatku jiných prostor museli přesunout do školní jídelny, kde proběhla hlavní část turnaje. Pod vedením organizačně zdatného Vojty Nedvěda, našeho bývalého studenta, vše bezproblémově "odsejpalo", neuronové synapse jen sršely a v hlavách houževnatých soupeřů vznikaly nevídané křížkokolečkové kombinace svědčící o pronikavé inteligenci hráčů. Líté boje pokračovaly celé dopoledne.

A jako každoročně jsme byli úspěšní. V těžké konkurenci se tři týmy Gymnázia Budějovická probojovaly do vyřazovacích bojů, dva do semifinále a po vzájemném souboji jeden do finále. Tam tým Gybu 3 narazil na tradičního rivala z Vítězné pláně. A nebylo pochyb, kdo je letos piškvorkovým králem. Náš tým ve složení Honza Dopita, Ondřej Závodný, Filip Oplt, Žaneta Hlochová, Michal Kolář smetl svého soupeře nevídaným způsobem. Skóre finálového zápasu 20:0 mluví za vše.

Třešničkou na piškodortu bylo ještě třetí místo týmu Gybu 1 ve složení Bára Dědková, Honza Bouček, Adam Klepáč, Michal Pospěch a Matěj Poupě.

Děkujeme všem hráčům za účast, předvedenou hru i sportovního ducha a těšíme se zase za rok nad čtverečkovaným papírem nashledanou.

Fotogalerie
Otevřít fotogalerii
Autor
Aleš Krupička