Gymnázium Budějovická

Regionální kolo ankety Zlatý Ámos

Naposledy upraveno , Marie Pšenicová

Dne 24. ledna jsme se my, studentky Barbora Lišková, Areta Bartoňová a Anna Kropelnická, vydaly společně s panem profesorem Zdeňkem Halamáskem na regionální kolo ankety Zlatý Ámos. Pan profesor byl do této ankety nominován nejen spoustou studentů, ale dokonce několika profesory.

Ve Škodově paláci, kde probíhalo pražské regionální kolo, jsme si všichni čtyři užili den plný přátelské atmosféry. Předvedli jsme naši obhajobu faktu, že je pan profesor opravdu nejoblíbenější, a dále jsme všichni zodpověděli několik otázek ze strany poroty. O pár chvil později už přišlo na řadu vyhlášení vítěze, a proto v místnosti zavládlo napětí. Všichni přítomní žáci, stejně jako my, přáli výhru právě svému učiteli. Vítěz ale mohl být jen jeden. Porota jím zvolila našeho profesora Halamáska. Radost byla samozřejmě obrovská, dokonce došlo i na slzy. Pan profesor tedy postoupil do semifinále. Velkou radost však měl také ze speciálního igráčka, jehož získal za účast.

Je pro nás velkou ctí být vzdělávány právě panem profesorem Halamáskem. Ještě jednou moc gratulujeme a děkujeme za všechno!

Barbora Lišková, Areta Bartoňová a Anna Kropelnická

Fotogalerie
Otevřít fotogalerii
Autor
Marie Pšenicová