Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT

Gymnázium, Praha 4,
BUDĚJOVICKÁ 680

Rozvrh Suplování Bakaláři Jídelna

GyBu události

Šimon Bohman ze 7B je členem kvarteta, která zdolala ve štafetě 4 x 100 metrů rekord šampionátu a český klubový národní rekord.

Číst více...

V týdnu od 13. do 17. června 2022 uspořádal studentský parlament Gymnázia Budějovická poslední akci tohoto školního roku – fashion week.

Číst více...

V úterý 31. května 2022 se na půdě Gymnázia Budějovická konal NO BACKPACK DAY. Tradice dne bez batohů vznikla v USA již před deseti lety, kdy Mongai Fankam, studentka základní školy v Severní Karolíně, přesvědčila tamní vedení, aby věnovalo kamerunským dětem batohy a školní potřeby, pokud severokarolínští studenti jeden den sami dorazí bez batohů a učebnice si přinesou v ruce nebo v plastových taškách.

Číst více...

Vybraní studenti společenskovědních seminářů navštívili v dubnu mešitu a synagogu. Akci vedl Mgr. Jan Dušek, který je coby lektor zapojen v projektu Mezináboženský dialog Husitské teologické fakulty Univerzity Karlovy.

Číst více...

V úterý 26. dubna se mezi třetí a sedmou vyučovací hodinou na půdě našeho gymnázia konal přednáškový den.

Číst více...

Naši školu navštívili 24. března 2022 dva bývalí profesoři, kteří spojili s GyBu téměř celou svou profesní kariéru: paní Olga Baudyšová a pan Jaroslav Tejchman.

Číst více...

Před jarními prázdninami, ve středu 2. 3. a ve čtvrtek 3. 3. 2022, jsme ve vestibulu Gymnázia Budějovická uspořádali dobročinnou sbírku "Pečení pro Ukrajinu". 

Číst více...

V sobotu 9. dubna 2022 se na GyBu uskutečnil přednáškový den. Ten byl součástí projektu Výlety za vědou, který zajímavou formou představuje různé oblasti vědy. 

Číst více...

Střelské Hoštice 11. 10. až 15. 10. 2021. V druhém říjnovém týdnu absolvovaly třídy 2A a 2B "gympl v přírodě" ve Střelských Hošticích.

Číst více...

Žáci GyBu se ve středu 13. října účastnili ve Stromovce závodu pražských středních škol v přespolním běhu. Závodilo se v 5členných družstvech a dali jsme dohromady jak dívčí, tak chlapecký tým.

Číst více...

Až do konce listopadu mohou zájemci ve 2. a 1. patře a v přízemí školy zhlédnout a pročíst dvě unikátní výstavy zaměřené na moderní dějiny Československa, které jsou zapůjčeny od Československé obce legionářské.

Číst více...

Chlapecký tým GyBu se účastnil atletického poháru v pátek 8. října 2021.

Číst více...

První říjnovou neděli se konalo náhradní krajské kolo Zlatého listu. V kategorii starších nás reprezentovala dvě družstva:

Číst více...
Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
IČO: 00335479, IZO: 000335479

Ředitelka školy
PaedDr. Bednářová Zdeňka
+420 227 053 121
zdenka.bednarova@gybu.cz
Všechna práva vyhrazena ©2022 Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680