Sportovní zázemí

Samostatnou kapitolu tvoří výuka tělesné výchovy a reprezentativní sportovní areál. Naši studenti, vyučující, ale i veřejnost, mají k dispozici jednu velkou tělocvičnu, jednu malou tělocvičnu (vhodnou pro gymnastiku a aerobic), moderně vybavenou posilovnu (se saunou i barem), atletickou dráhu s umělým povrchem, kurty na tenis, hřiště na házenou, košíkovou i volejbal, dokonce čtyři hřiště na plážový volejbal.

Z grantových prostředků MHMP bylo vybudováno hřiště s umělým povrchem na malou kopanou a zrekonstruována další venkovní sportoviště. Sportovní komplex umožňuje pořádání řady turnajů (v košíkové, kopané, vybíjené, odbíjené, florbalu, házené) a atletických přeborů školy. Ve volném čase mají studenti k dispozici dva stoly na stolní tenis.

Zimní lyžařský výcvikový kurz organizujeme v rakouských Alpách (HINTERSTODER, SPITAL).

Letní sportovní kurz probíhá v HORNÍ PĚNĚ (okr. Jindřichův Hradec). V programu kurzu jsou míčové hry, turistika, cyklistika a vodní sporty.

Srdečně Vás zveme k návštěvě FITCLUBU, který nabízí sportovní vyžití a pohybové aktivity.