Naši nejlepší na Staroměstské radnici

Naposledy upraveno , Renata Trnková

V pondělí 13. června byli naši žáci, kteří se v tomto školním roce úspěšně zúčastnili soutěží vyhlašovaných a spolu vyhlašovaných MŠMT ČR a Magistrátem hlavního města Prahy, pozváni do Brožíkovy síně Staroměstské radnice, aby zde převzali jako nejúspěšnější pražští středoškoláci pamětní listy. V oboru biologie patřili mezi nejlepší Jiří Janoušek (4.A) a Vojtěch Brož (5.A), Matyáš Demartini (2.E) a Magdaléna Drozdová (3.D) uspěli nejlépe v soutěži ve španělském jazyce, Adam Jáneš (5.A) ve fyzice, Richard Veselý z téže třídy v chemii a letošní maturant Haštal Hapka patřil mezi nejlepší v olympiádě českého jazyka. Jirka s Vojtou na setkání nejlepších středoškoláků chyběli, protože v té chvíli v jihočeské Telči reprezentovali naši školu v celostátním kole ekologické soutěže Zlatý list.