Úspěšní studenti na Staroměstské radnici

Naposledy upraveno , Renata Trnková

V pátek 19. června byli na Staroměstskou radnici pozváni středoškolští studenti, kteří v letošním školním roce obsadili přední místa v soutěžích vyhlášených ministerstvem školství. Naši školu reprezentovali Zuzana Meteláková ze 4.A, Anna Sojková z 6.A, Matěj Pros ze 7.B, Sára Krupansky de Miguel ze 3.D a Anna Skalická ze 3.D. Vyznamenaní převzali z rukou paní ředitelky odboru školství a mládeže, Mgr. Lenky Němcové, v Brožíkově síni pamětní listy a na své úspěchy si připili rybízovým džusem. Na závěr slavnostního odpoledne se všichni zúčastnění měli možnost podívat do historických prostor Staroměstské radnice. Naše gratulace patří samozřejmě i těm, kteří se slavnostního předávání nemohli zúčastnit, Vojtěchu Brožovi ze 4.A a Filipu Opltovi z 6.A, protože právě dobývali vítězství v jiné celostátní soutěži.