Celostátní kolo Zlatého listu 16. 6. až 22. 6. 2014

Naposledy upraveno , GyBu admin

I letos se nám podařilo probojovat do celostátního kola, které proběhlo v Janově u Dačic. Soutěžily zde týmy z celé republiky (15 týmů). V pondělí proběhlo zahájení Zlaťáku a představení kolektivů.

Tentokrát jsme měli vymyslet pokřik. Náš tým jsme pojmenovali Gyboni (odvozené od Gybu) a až do stezky (pro starší proběhla v pátek) jsme každý den absolvovali dvě exkurze.

V sobotu organizátoři přivítali naši pomoc na stezce mladších. Ema aktivně pomáhala u geologie, Vojta a Jirka na hydrobiologii. Zbytek týmu pomáhal Verče (naše bývalá studentka Veronika Niederlová) s přípravou materiálu na vyhodnocení soutěže.

V sobotu večer jsme se dočkali výsledků. Tentokrát napětí trvalo dlouho. Náš tým byl vyhlášen jako třetí nejlepší v celé republice :-). Takového výsledku se nám podařilo dosáhnout poprvé!!!

Zapsala a foto dodala J. Eckschlagerová

GyBu admin