Grandfinále Prezentiády – velký úspěch našich studentů

Naposledy upraveno , Aleš Krupička

25. a 26. dubna proběhlo v Brně očekávané grandfinále soutěže v prezentačních dovednostech – Prezentiády, kam se probojoval tým našich studentů s názvem Past-meistři. Oliver Laryea a Lukáš Semrád mohli díky vítězství v krajském kole reprezentovat naši školu v konkurenci nejlepších týmů z Česka a Slovenska.

Akce se konala na půdě Masarykovy univerzity. Účast byla podmíněna vytvořením videa na téma "Cesta kolem světa". Průběh soutěže byl náročný po všech stránkách – po brzkém ranním vstávání a dlouhé cestě museli soutěžící celý den tvrdě pracovat. Měli za úkol vytvořit prezentaci na jedno ze zadaných témat. Druhý den své dílo předvedli divákům a především porotě.

Naši studenti si zvolili téma "Život pro followery". Jejich práce patřila mezi absolutní špičku, za kterou by se nemusel stydět žádný profesionál. Také samotné vystoupení bylo skvělé – nejlépe ho vystihnou přívlastky promyšlené, propracované, originální a vtipné. Hodnocení poroty přineslo Past-meistrům krásné třetí místo. Gratulujeme a děkujeme za skvělou reprezentaci GYBU!

Aleš Krupička