Olympiáda ve španělském jazyce 2016

Naposledy upraveno , Renata Trnková

S radostí oznamujeme, že v letošním roce se naši studenti opět umístili na předních místech v olympiádách ze španělského jazyka. 15. března proběhlo v Praze krajské kolo, kde naši školu vzorně reprezentovala Zuzana Meteláková (5.A), Magdalena Drozdová (3.D), která získala 2.místo v kategorii pro bilingvní studenty a také Matyáš Demartini (2.E), který se zaslouženě stal vítězem soutěže. Svůj zájem o španělskou kulturu potvrdil i v celostátním kole olympiády ve španělštině, které proběhlo 20. dubna v prostorách Institutu Cervantes. V soutěži, kde se setkali vítězové ze všech krajů, vybojoval krásné 3. místo. Všem zmíněným studentům gratulujeme a velmi nás těší , že se na naší škole daří španělštině nejen na bilingvě.

PhDr. Edita Mužíková-Paclíková