Piškvorkopad na GYBU

Naposledy upraveno , Aleš Krupička

I letos se v druhé půlce listopadu sešli na GYBU majitelé nejlepších mozků, aby poměřili své schopnosti v piškvorkách. Tato hra má sice jednoduchá pravidla, ale k úspěchu je potřeba skvělého logického myšlení.

GYBU nasadilo i letos čtyři týmy. Ve dvou bojovali převážně ostřílení maturanti a ve dvou dostali přednost nejmladší studenti. Deset dívek ze sekundy statečně vzdorovalo většinou zkušenějším a mnohem starším hráčům z ostatních škol.

Každoročně naše týmy postupují do závěrečných kol a ani letošek nebyl výjimkou. Ve čtvrtfinále však narazily oba postupující týmy na sebe, takže do semifinále se mohl probojovat jen jeden. Tím byl tým GYBU 1 ve složení Lukáš Semrád, Matěj Popďakunik, Nadiya Yakubishin, Oliver Laryea a Jan Kačenka, nakonec skončil na třetím místě.

Celkovým vítězem se stal tým "My to nehrajem" z Gymnázia Postupická, kterému blahopřejeme.

Více fotek najdete na FB školy.

Aleš Krupička