Zeměpisný projekt

Naposledy upraveno , Marie Pšenicová

V úterý 18. 12. 2018 se konal zeměpisný projekt, který byl určen žákům nižšího gymnázia. Během října bylo zveřejněno 30 zeměpisných lokalit z celého světa (např. pyramidy v Gíze, fjordy v Norsku, sluneční soustava). Studenti si vybrali téma, které bylo pro ně zajímavé a lákavé. Poté měli přibližně měsíc a půl k tomu, aby téma zpracovali prakticky dle daných kritérií. V den prezentace studenti výsledek své prácepředstavili a v daném časovém limitu o něm pohovořili. Všechny studentské práce splnily zadání. Po dlouhém rozhodování byl vítězem vyhlášen Tádž Mahal, který vyrobily a perfektně prezentovaly studenty ze 2. B Zuzana Tesková a Karolína Krčmářová. Studentské práce jsou k vidění v učebně zeměpisu a na přilehlé chodbě.

Všem studentům děkujeme za účast a těšíme se na další společné projekty.

Kamila Vinohradníková, Monika Žovincová

Marie Pšenicová