Gymnázium Budějovická

Výsledky PROFI testů z května

, Kateřina Šmatláková

Milé studentky, milí studenti maturitních ročníků,

výsledky PROFI testů pro vás mám již hotové a připravené k interpretacím. V průběhu září budu bohužel hodně času trávit mimo školu (školení, adaptační výjezdy, výjezd kvint), proto bych vás ráda poprosila o trpělivost. Ti z vás, kteří na výsledky PROFI testů spěchají, se samozřejmě mohou objednávat hned od prvního zářijového týdne. Ti, kteří na výsledky tolik nespěchají, ať prosím počkají do října, kdy budu ve škole k dispozici.

Jak se objednat?

V letošním roce ruším zápisové archy, kam jste se ručně vepisovali do předepsaných časů. Použijte prosím rezervační systém, ve kterém si můžete svou interpretaci zajistit on-line. Cestu k němu najdete na stránkách školy, v části "Pro studenty" v oddíle "ŠPP - kontakty". Po otevření článku "Konzultační hodiny pro rok 2019/20" objevíte modré "tlačítko" s nápisem Objednat se - tímto způsobem se dostanete do rezervačního systému, kde si v úvodní nabídce typu schůzky vyberete "výsledky PROFI" - pak už jen zvolíte den a čas, který vám vyhovuje.

Pokud se budete chtít objednat na čas vaší výuky, je nezbytné, abyste si to předem domluvili s vaším vyučujícím a měli jeho svolení.

Autor
Kateřina Šmatláková