Suplování:   Čtvrtek 7.12.2017 (lichý týden)

datum výpisu: 8.12.2017 (10:45)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

García Luis (dov)

 

..

....

-

         

Horčáková Daniela (PedD)

     

Mi

             

Krýzlová Kateřina (nem)

 

-

SJ

RD

EB

-

..

-

-

   

Llorente David (nem)

 

..

..

SJ

SJ

..

....

-

     

Nadějová Dagmar (PedD)

       

Mi

           

Pacholíková Marie (náhr)

 

..

....

..

PK

..

-

       

Švecová Jana (nem)

   

Šr

-

Ve

Čn

Ve

-

     

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

21

       

jiný

           

Změny v rozvrzích učitelů:

Blanco Érika

4.hod

supl. (KK nem)

Š

4.A (ŠJ)

(36)

za odpadlou

Čonková Blanka

5.hod

supl. (Šv nem)

A

3.A (a1)

(45)

přespočetná hod.

Hes Milan

6.hod

přesun >>

D

2.A

 

na 14.12. 5.hod

Horčáková Daniela

3. hod Obecný pedagogický dozor

Chadimová Jana

6.hod

přesun <<

Č

2.A

(26)

z (14.12. 5.hod)

Klein Ivo

4.hod

změna

SV

7.A

(23)

 
 

6.hod

změna

SV

2.E

(36)

 

Kuba Petr

4.hod

supl. (Ph náhr)

N

1.E (NJ)

(31)

za odpadlou

Maláčková Jana

4.hod

supl. (GL dov)

ŠjL

5.D (D1)

(43)

do úvazku

Millková Jana

3.hod

spojeno (Hč PedD)

Č

3.E (t2)

(11)

 
 

4.hod

spojeno (DN PedD)

Č

3.E (t1)

(T3)

 
 

4.hod

změna

Č

3.E (t2)

(21)

 

Nadějová Dagmar

4. hod Obecný pedagogický dozor

Rankin David

3.hod

spojeno (KK nem)

A

3.D (d1)

(45)

 

Santos Javier

2.hod

supl. (KK nem)

Š

5.A (Šj)

(41)

za odpadlou

 

3.hod

spojeno (Lo nem)

MJA

6.D (Š1)

(15)

 
 

4.hod

spojeno (Lo nem)

MJA

6.D (Š2)

(15)

 

Sošková Martina

3.hod

supl. (GL dov)

ŠjL

5.D (D2)

(43)

do úvazku

Škrabalová Miroslava

2.hod

supl. (Šv nem)

A

4.A (A1)

(42)

přespočetná hod.

Velichová Jitka

4.hod

supl. (Šv nem)

A

2.B (A2)

(41)

přespočetná hod.

 

6.hod

supl. (Šv nem)

A

7.A (A1)

(51)

přespočetná hod.

Změny v rozvrzích tříd:

1.E

4.hod

N

NJ

(31)

supluje

Kuba Petr

(Ph)

 

5.hod

N

NJ

 

odpadá

 

(Ph)

2.A

6.hod

Č

 

(26)

přesun <<

Chadimová Jana

z (14.12. 5.hod)

 

6.hod

D

   

přesun >>

 

na 14.12. 5.hod

2.B

4.hod

A

A2

(41)

supluje

Velichová Jitka

(Šv)

2.E

6.hod

SV

 

(36)

změna

Klein Ivo

 

2.F

1.hod

N

NJ

 

odpadá

 

(Ph)

3.A

5.hod

A

a1

(45)

supluje

Čonková Blanka

(Šv)

3.D

3.hod

A

d1

(45)

spojí

Rankin David

(KK)

 

6.hod

ŠjL

d2

 

odpadá

 

(KK)

3.E

3.hod

Č

t2

(11)

spojí

Millková Jana

(Hč)

 

4.hod

Č

t1

(T3)

spojí

Millková Jana

(DN)

 

4.hod

Č

t2

(21)

změna

Millková Jana

 

4.A

2.hod

A

A1

(42)

supluje

Škrabalová Miroslava

(Šv)

 

4.hod

Š

ŠJ

(36)

supluje

Blanco Érika

(KK)

4.D

1.hod

Ch

   

odpadá

 

(GL)

4.E

3.hod

N

NJ

 

odpadá

 

(Ph)

5.A

2.hod

Š

Šj

(41)

supluje

Santos Javier

(KK)

5.D

3.hod

ŠjL

D2

(43)

supluje

Sošková Martina

(GL)

 

4.hod

ŠjL

D1

(43)

supluje

Maláčková Jana

(GL)

6.A

5.hod

Š

šj

 

odpadá

 

(Lo)

6.D

1.hod

SŠLG

SŠLI

 

odpadá

 

(Lo)

 

2.hod

SŠLG

SŠLI

 

odpadá

 

(Lo)

 

3.hod

MJA

Š1

(15)

spojí

Santos Javier

(Lo)

 

4.hod

MJA

Š2

(15)

spojí

Santos Javier

(Lo)

7.A

4.hod

SV

 

(23)

změna

Klein Ivo

 
 

6.hod

A

A1

(51)

supluje

Velichová Jitka

(Šv)

 

Zpracováno v systému Bakaláři