Suplování:   Středa 3.1.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 12.1.2018 (12:41)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

García Luis (dov)

 

-

RD

..

....

-

..

..

     

Kodetová Jana (náhr)

 

..

RM

-

Rf

..

..

..

     

Kuba Petr (lék)

         

..

....

-

..

   

Marešová Daniela (nem)

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Švecová Jana (nem)

 

-

-

-

-

-

-

-

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Borůvková Daniela

4.hod

není nad úvazek

B

6.A

(37)

 

Čech Matěj

2.hod

není nad úvazek

Vv

2.B (A1)

(53)

 

Halamásek Zdeněk

7.hod

odpadá

Z

1.D

 

zrušeno

Hes Milan

1.hod

není nad úvazek

D

2.D

(35)

 

Chadimová Jana

1.hod

není nad úvazek

Č

2.A

(23)

 
 

7.hod

přesun <<

Č

5.D

(26)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

Č

5.D

 

na 7.hod

Kadlčák Martina

2.hod

není nad úvazek

Z

1.B

(13)

 
 

3.hod

není nad úvazek

Z

1.A

(16)

 

Kovářová Jana

3.hod

není nad úvazek

MJA

3.B

(15)

 
 

4.hod

není nad úvazek

MJA

3.A

(15)

 

Krýzlová Kateřina

3.hod

není nad úvazek

Š

4.A (ŠJ)

(42)

 

Kuba Petr

4.hod

není nad úvazek

Tv

1.E (Chl)

(T3)

 

Kvirenc Jan

4.hod

není nad úvazek

D

7.A

(35)

 

Llorente David

3.hod

není nad úvazek

ŠjL

5.D (D2)

(05)

 
 

6.hod

není nad úvazek

ŠjL

5.D (D1)

(16)

 

Mužíková Paclíková Edita

7.hod

navíc

TřH

1.D

(42)

dozor

Papoušková Alena

1.hod

přesun >>

Č

3.D

 

na 3.hod

 

2.hod

není nad úvazek

Č

5.A

(14)

 
 

3.hod

přesun <<

Č

3.D

(47)

z 1.hod

Rankin David

2.hod

spojeno (GL dov)

A

5.D (D1)

(37)

 

Rauvolfová Božena

4.hod

supl. (Kd náhr)

A

3.B (b2)

(46)

do úvazku

Roskot Michal

2.hod

supl. (Kd náhr)

A

2.D (d2)

(51)

do úvazku

Šimandl Stanislav

4.hod

není nad úvazek

F

1.D

(42)

 

Voračka Milan

2.hod

není nad úvazek

Tv

4.A (Chl)

(T2)

 
 

3.hod

není nad úvazek

Tv

2.B (Chl)

(T1)

 
 

4.hod

není nad úvazek

Tv

4.D (Chl)

(T2)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

7.hod

A

B2

 

odpadá

 

(Kd)

1.D

7.hod

TřH

 

(42)

navíc

Mužíková Paclíková Edita

 
 

7.hod

Z

   

odpadá

 

(Ha)

 

8.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(PK)

2.D

2.hod

A

d2

(51)

supluje

Roskot Michal

(Kd)

2.F

5.hod

A

NJ

 

odpadá

 

(Kd)

 

6.hod

A

ŠJ

 

odpadá

 

(Kd)

3.B

4.hod

A

b2

(46)

supluje

Rauvolfová Božena

(Kd)

3.D

1.hod

Č

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

Č

 

(47)

přesun <<

Papoušková Alena

z 1.hod

 

3.hod

Ch

   

odpadá

 

(GL)

 

5.hod

Tv

t1

 

odpadá

 

(PK)

 

7.hod

F

   

odpadá

 

(GL)

5.D

2.hod

A

D1

(37)

spojí

Rankin David

(GL)

 

6.hod

Ch

D2

 

odpadá

 

(GL)

 

7.hod

Č

 

(26)

přesun <<

Chadimová Jana

z 8.hod

 

8.hod

Č

   

přesun >>

 

na 7.hod

6.A

1.hod

A

A2

 

odpadá

 

(Kd)

 

Zpracováno v systému Bakaláři