Suplování:   Čtvrtek 6.12.2018 (lichý týden)

datum výpisu: 9.12.2018 (15:10)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Bednářová Zdeňka

     

-

-

-

-

-

-

   

Búth Stanislav

       

-

..

         

Halamásek Zdeněk

     

Mi

             

Jahodová Lenka

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Krýzlová Kateřina

     

CV

EB

..

-

..

..

   

Maláčková Jana

 

-

....

OP

Ec

-

-

-

-

   

Malinová Jana

     

....

MD

DJ

-

       

Nadějová Dagmar

   

Mi

               

Roskot Michal

 

..

Kv

Kn

-

-

-

-

     

Švecová Jana

 

-

-

-

Šr

..

-

-

-

   

Vinohradníková Kamila

 

Kc

PK

DN

Ha

Bv

-

-

-

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Blanco Érika

4.hod

změna

ŠjL

1.D (D2)

(45)

 
 

4.hod

spojeno (KK)

ŠjL

1.D (D1)

(45)

 

Borůvková Daniela

5.hod

supl. (Vi)

2.A

(13)

přespočetná hod.

Carreres Vicente

3.hod

spojeno (KK)

ŠjL

1.D (D2)

(45)

 

Dušek Jan

5.hod

supl. (JM)

A

3.A (A1)

(47)

přespočetná hod.

Dušková Marie

4.hod

supl. (JM)

A

3.B (A1)

(46)

do úvazku

Eckschlagerová Jarmila

4.hod

supl. (Mč)

B

5.A

(23)

přespočetná hod.

Halamásek Zdeněk

4.hod

supl. (Vi)

Tv

1.E (Dív)

(T3)

přespočetná hod.

 

3. hod Obecný pedagogický dozor

Klein Ivo

3.hod

supl. (RM)

SV

1.E

(14)

přespočetná hod.

Kocina František

1.hod

supl. (Vi)

A

1.B

(15)

přespočetná hod.

Kuba Petr

2.hod

supl. (Vi)

Tv

4.A (Dív)

(T1)

přespočetná hod.

Kvirenc Jan

2.hod

supl. (RM)

D

5.A

(23)

přespočetná hod.

Millková Jana

2.hod

spojeno (DN)

Č

3.F (Dív)

(47)

 
 

2.hod

změna

Č

3.F (Chl)

(47)

 
 

3.hod

spojeno (Ha)

Č

3.F (Chl)

(47)

 
 

3.hod

změna

Č

3.F (Dív)

(47)

 

Nadějová Dagmar

3.hod

supl. (Vi)

Tv

2.E (Dív)

(T2)

přespočetná hod.

 

2. hod Obecný pedagogický dozor

Pavlíčková Olga

3.hod

supl. (Mč)

F

8.A (Pbl)+

(24)

za odpadlou

Škrabalová Miroslava

4.hod

supl. (Šv)

A

3.B (A2)

(36)

do úvazku

Turek Martin

5.hod

přesun <<

Z

3.F

(34)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

Z

3.F

 

na 5.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

MJA

   

odpadá

 

(RM)

1.B

1.hod

A

 

(15)

supluje

Kocina František

(Vi)

1.D

3.hod

ŠjL

D2

(45)

spojí

Carreres Vicente

(KK)

 

4.hod

ŠjL

D2

(45)

změna

Blanco Érika

 
 

4.hod

ŠjL

D1

(45)

spojí

Blanco Érika

(KK)

1.E

3.hod

SV

 

(14)

supluje

Klein Ivo

(RM)

 

4.hod

Tv

Dív

(T3)

supluje

Halamásek Zdeněk

(Vi)

2.A

5.hod

 

(13)

supluje

Borůvková Daniela

(Vi)

2.D

7.hod

ŠjL

D2

 

odpadá

 

(KK)

 

8.hod

ŠjL

D1

 

odpadá

 

(KK)

2.E

3.hod

Tv

Dív

(T2)

supluje

Nadějová Dagmar

(Vi)

3.A

5.hod

A

A1

(47)

supluje

Dušek Jan

(JM)

3.B

4.hod

A

A1

(46)

supluje

Dušková Marie

(JM)

 

4.hod

A

A2

(36)

supluje

Škrabalová Miroslava

(Šv)

3.F

2.hod

Č

Dív

(47)

spojí

Millková Jana

(DN)

 

2.hod

Č

Chl

(47)

změna

Millková Jana

 
 

3.hod

Č

Chl

(47)

spojí

Millková Jana

(Ha)

 

3.hod

Č

Dív

(47)

změna

Millková Jana

 
 

5.hod

Z

 

(34)

přesun <<

Turek Martin

z 6.hod

 

5.hod

B

   

odpadá

 

(Bt)

 

6.hod

Z

   

přesun >>

 

na 5.hod

4.A

2.hod

Tv

Dív

(T1)

supluje

Kuba Petr

(Vi)

4.E

3.hod

F

Pbl

(24)

supluje

Pavlíčková Olga

(Mč)

5.A

2.hod

D

 

(23)

supluje

Kvirenc Jan

(RM)

 

4.hod

B

 

(23)

supluje

Eckschlagerová Jarmila

(Mč)

 

5.hod

Š

ŠJ

 

odpadá

 

(KK)

8.A

3.hod

F

Pbl

(24)

supluje

Pavlíčková Olga

(Mč)

 

5.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Šv)

 

Zpracováno v systému Bakaláři