Suplování:   Pátek 11.1.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 10.1.2019 (14:26)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

2.B

 

Zvk

Zvk

Zvk

Zvk

Zvk

Zvk

Zvk

Zvk

Zvk

 

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Čonková Blanka

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Horčáková Daniela

 

-

-

-

....

..

..

-

-

-

-

Krýzlová Kateřina

 

-

EB

CV

Šr

-

EB

-

-

   

Maláčková Jana

 

-

..

MS

..

-

-

       

Nadějová Dagmar

 

..

..

Žo

PK

-

-

-

-

-

-

Vinohradníková Kamila

 

-

..

PK

-

..

..

..

....

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Blanco Érika

2.hod

spojeno (KK)

ŠjL

1.D (D2)

(32)

 
 

6.hod

spojeno (KK)

ŠjL

4.D (d2)

(41)

 

Borůvková Daniela

5.hod

odpadá

2.B

 

Zimní výcvikový kurz

Carreres Vicente

3.hod

supl. (KK)

Š

6.A (Šj)

(45)

do úvazku

Fojtíková Jana

4.hod

odpadá

A

2.B (B2)

 

Zimní výcvikový kurz

Horčáková Daniela

1.- 10. hod Obecný pedagogický dozor

Kuba Petr

3.hod

supl. (Vi)

Tv

2.A (Dív)

(T2)

přespočetná hod.

 

4.hod

spojeno (DN)

Tv

6.D (Dív)

(T2)

 

Nadějová Dagmar

1.- 10. hod Obecný pedagogický dozor

Roskot Michal

4.hod

navíc

MJA

5.A

(23)

přespočetná hod.

Strnadová Martina

3.hod

supl. (Mč)

Ch

8.A (Pbl)+

(25)

do úvazku

Šimandl Stanislav

1.hod

odpadá

F

2.B

 

Zimní výcvikový kurz

Šimků Nataša

6.hod

odpadá

D

2.B

 

Zimní výcvikový kurz

Škrabalová Miroslava

4.hod

supl. (KK)

A

1.D (D1)

(45)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

A

2.B (B1)

 

Zimní výcvikový kurz

Tarabová Eva

2.hod

navíc

Ch

5.A

(23)

přespočetná hod.

 

3.hod

odpadá

Ch

2.B

 

Zimní výcvikový kurz

Žovincová Monika

3.hod

spojeno (DN)

MJA

7.A (Chl)

(12)

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

5.hod

Z

   

odpadá

 

(Vi)

1.B

5.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Hč)

1.D

2.hod

ŠjL

D2

(32)

spojí

Blanco Érika

(KK)

 

4.hod

A

D1

(45)

supluje

Škrabalová Miroslava

(KK)

2.A

3.hod

Tv

Dív

(T2)

supluje

Kuba Petr

(Vi)

2.B

1.- 9. hod Zimní výcvikový kurz

2.D

6.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Vi)

2.E

7.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Vi)

3.B

6.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Hč)

4.B

1.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(DN)

4.D

6.hod

ŠjL

d2

(41)

spojí

Blanco Érika

(KK)

4.E

3.hod

Ch

Pbl

(25)

supluje

Strnadová Martina

(Mč)

5.A

2.hod

Ch

 

(23)

navíc

Tarabová Eva

 
 

2.hod

MJA

   

odpadá

 

(Mč)

 

4.hod

MJA

 

(23)

navíc

Roskot Michal

 
 

4.hod

Ch

   

odpadá

 

(Mč)

6.A

3.hod

Š

Šj

(45)

supluje

Carreres Vicente

(KK)

6.D

4.hod

Tv

Dív

(T2)

spojí

Kuba Petr

(DN)

7.A

3.hod

MJA

Chl

(12)

spojí

Žovincová Monika

(DN)

8.A

3.hod

Ch

Pbl

(25)

supluje

Strnadová Martina

(Mč)

Pedagogický dohled u třídy:

2.B, 1.- 9. hod - Horčáková Daniela, Nadějová Dagmar

 

Zpracováno v systému Bakaláři