Suplování:   Čtvrtek 14.3.2019 (lichý týden)

datum výpisu: 24.3.2019 (8:04)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Čonková Blanka

 

-

GL

Ve

Lo

-

..

..

     

Dušek Jan

 

..

..

-

..

....

-

..

-

..

..

Hes Milan

 

..

Cd

Kn

ML

-

..

-

..

-

-

Charvátová Lenka

 

-

-

-

-

..

..

....

     

Maláčková Jana

 

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Malinová Jana

     

....

Šr

Ve

-

       

Novák Tomáš

       

..

..

..

     

Strupková Jitka

 

..

Ec

Bv

....

>>

..

-

     

Šimandl Stanislav

 

..

..

Šů

-

           

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

54

 

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

jiný

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Pšenicová Marie

5.hod

přesun <<

Č

3.B

(16)

z 6.hod

 

6.hod

přesun >>

Č

3.B

 

na 5.hod

Šimků Nataša

3.hod

supl. (Šd)

Č

4.B

(44)

přespočetná hod.

Blanco Érika

4.hod

změna

ŠjL

1.D (D2)

(51)

 

Borůvková Daniela

3.hod

supl. (Sp)

2.B

(33)

za odpadlou

 

6.hod

navíc

B

1.E (E1)

(34)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

B

1.E (E2)

 

zrušeno

 

7.hod

navíc

B

1.E (E1)

(34)

za odpadlou

 

7.hod

odpadá

B

1.E (E2)

 

zrušeno

Carreres Vicente

1.hod

změna

Š

6.A (Šj)

(45)

 

Eckschlagerová Jarmila

2.hod

supl. (Sp)

1.B

(36)

přespočetná hod.

Foltýnek Tomáš

1.hod

změna

Hv

2.B (šj)

(46)

 
 

2.hod

změna

Hv

2.B (nj)

(46)

 
 

7.hod

změna

Hv

2.D (D1)

(46)

 
 

8.hod

změna

Hv

2.D (D2)

(46)

 

García Luis

2.hod

spojeno (Čn)

F

5.D (d1)

(32)

 

Chadimová Jana

2.hod

supl. (Hs)

Č

3.A

(35)

přespočetná hod.

Charvátová Lenka

1.- 7. hod Obecný pedagogický dozor

Klein Ivo

3.hod

supl. (Hs)

VO

3.A

(36)

přespočetná hod.

Krupička Aleš

4.hod

supl. (NT)

ICT

3.D (IT3)

(03)

do úvazku

Llorente David

4.hod

spojeno (Čn)

ŠjL

6.D (D1)

(25)

 

Montilla Luis

4.hod

supl. (Hs)

Z

4.D

(41)

do úvazku

Pacholíková Marie

2.hod

změna

N

2.E (NJ)

(42)

 

Škrabalová Miroslava

4.hod

supl. (JM)

A

3.B (A1)

(46)

do úvazku

Velichová Jitka

3.hod

supl. (Čn)

N

3.E (NJ)

(31)

přespočetná hod.

 

5.hod

supl. (JM)

A

3.A (A1)

(47)

přespočetná hod.

Žovincová Monika

7.hod

přesun <<

Z

3.A

(13)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

Z

3.A

 

na 7.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.B

2.hod

 

(36)

supluje

Eckschlagerová Jarmila

(Sp)

1.D

1.hod

MJA

   

odpadá

 

(Sp)

 

4.hod

ŠjL

D2

(51)

změna

Blanco Érika

 
 

8.hod

VO

   

odpadá

 

(Hs)

1.E

6.hod

B

E1

(34)

navíc

Borůvková Daniela

 
 

6.hod

B

E2

 

odpadá

 

(Bv)

 

7.hod

B

E1

(34)

navíc

Borůvková Daniela

 
 

7.hod

B

E2

 

odpadá

 

(Bv)

2.A

1.hod

VO

   

odpadá

 

(Hs)

2.B

1.hod

Hv

šj

(46)

změna

Foltýnek Tomáš

 
 

2.hod

Hv

nj

(46)

změna

Foltýnek Tomáš

 
 

3.hod

 

(33)

supluje

Borůvková Daniela

(Sp)

 

6.hod

MJA

   

odpadá

 

(Sp)

2.D

7.hod

Hv

D1

(46)

změna

Foltýnek Tomáš

 
 

8.hod

Hv

D2

(46)

změna

Foltýnek Tomáš

 

2.E

2.hod

N

NJ

(42)

změna

Pacholíková Marie

 

3.A

2.hod

Č

 

(35)

supluje

Chadimová Jana

(Hs)

 

3.hod

VO

 

(36)

supluje

Klein Ivo

(Hs)

 

5.hod

A

A1

(47)

supluje

Velichová Jitka

(JM)

 

5.hod

Hv

A2

 

odpadá

 

(Ca)

 

6.hod

Hv

A1

 

odpadá

 

(Ca)

 

7.hod

Z

 

(13)

přesun <<

Žovincová Monika

z 8.hod

 

8.hod

Z

   

přesun >>

 

na 7.hod

3.B

1.hod

F

A2

 

odpadá

 

(Šd)

 

2.hod

F

A2

 

odpadá

 

(Šd)

 

4.hod

A

A1

(46)

supluje

Škrabalová Miroslava

(JM)

 

5.hod

Č

 

(16)

přesun <<

Pšenicová Marie

z 6.hod

 

5.hod

MJA

   

přesun >>

 

na 13.3. (St) 6.hod

 

6.hod

Č

   

přesun >>

 

na 5.hod

3.D

4.hod

ICT

IT3

(03)

supluje

Krupička Aleš

(NT)

 

5.hod

ICT

IT3

 

odpadá

 

(NT)

3.E

3.hod

N

NJ

(31)

supluje

Velichová Jitka

(Čn)

3.F

7.hod

D

   

odpadá

 

(DJ)

4.B

3.hod

Č

 

(44)

supluje

Šimků Nataša

(Šd)

4.D

4.hod

Z

 

(41)

supluje

Montilla Luis

(Hs)

 

6.hod

A

d1

 

odpadá

 

(Čn)

 

7.hod

A

d2

 

odpadá

 

(Čn)

4.E

1.hod

SPv

SPd2

 

odpadá

 

(DJ)

 

2.hod

SPv

SPd2

 

odpadá

 

(DJ)

 

4.hod

SV

Hubl

 

odpadá

 

(DJ)

5.A

6.hod

ICT

I2

 

odpadá

 

(NT)

 

7.hod

ICT

I2

 

odpadá

 

(NT)

5.D

2.hod

F

d1

(32)

spojí

García Luis

(Čn)

 

6.hod

SV

   

odpadá

 

(Hs)

6.A

1.hod

Š

Šj

(45)

změna

Carreres Vicente

 

6.D

4.hod

ŠjL

D1

(25)

spojí

Llorente David

(Čn)

8.A

9.hod

MD

MDIa

 

odpadá

 

(DJ)

 

10.hod

MD

MDIa

 

odpadá

 

(DJ)

 

Zpracováno v systému Bakaláři