Suplování:   Pondělí 15.4.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 18.4.2019 (12:02)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

5.A

 

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Eckschlagerová Jarmila

 

..

..

-

RM

..

..

..

....

   

Foltýnek Tomáš

-

-

-

-

-

-

-

-

..

..

 

Maláčková Jana

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Montilla Luis

 

..

..

CL

-

..

..

..

-

..

..

Pavlíčková Olga

       

..

..

..

     

Tarabová Eva

 

-

-

..

Bv

Pp

..

-

..

   

Změny v rozvrzích učitelů:

Borůvková Daniela

4.hod

supl. (Ta)

B

1.E

(21)

za odpadlou

Eckschlagerová Jarmila

1.- 8. hod Obecný pedagogický dozor

Halamásek Zdeněk

6.hod

odpadá

Z

5.A

 

exkurze

Horčáková Daniela

4.hod

supl. (OP)

Tv

3.E (NJ)

(43)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

Tv

5.A (Dív)

 

exkurze

Kovářová Jana

3.hod

přesun <<

MJA

3.A

(32)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

MJA

3.A

 

na 3.hod

Krýzlová Kateřina

5.hod

odpadá

Š

5.A (ŠJ)

 

exkurze

Kuba Petr

6.hod

není nad úvazek

Tv

1.D (Dív)

(T2)

za odpadlou

López Godínez Cristina

3.hod

supl. (ML)

MJA

4.D

(16)

za odpadlou

Papoušková Alena

5.hod

supl. (Ta)

Č

6.A

(22)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

N

5.A (Nj)

 

exkurze

Roskot Michal

3.hod

odpadá

F

5.A

 

exkurze

 

4.hod

supl. (Ec)

F

6.A

(41)

za odpadlou

Tarabová Eva

1.- 8. hod Obecný pedagogický dozor

Voračka Milan

4.hod

odpadá

Tv

5.A (Chl)

 

exkurze

Žovincová Monika

8.hod

navíc

TřH

7.A

(11)

dozor

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

6.hod

   

odpadá

 

(Ec)

1.D

8.hod

Ch

   

odpadá

 

(Ta)

1.E

4.hod

B

 

(21)

supluje

Borůvková Daniela

(Ta)

 

8.hod

Hv

Hv

 

odpadá

 

(FT)

 

9.hod

Hv

Hv

 

odpadá

 

(FT)

3.A

3.hod

MJA

 

(32)

přesun <<

Kovářová Jana

z 7.hod

 

3.hod

Ch

   

odpadá

 

(Ta)

 

7.hod

MJA

   

přesun >>

 

na 3.hod

3.B

5.hod

   

odpadá

 

(Ec)

3.D

5.hod

D

   

odpadá

 

(ML)

3.E

4.hod

Tv

NJ

(43)

supluje

Horčáková Daniela

(OP)

 

5.hod

F

NJ

 

odpadá

 

(OP)

3.F

6.hod

F

NJ

 

odpadá

 

(OP)

 

7.hod

F

NJ

 

odpadá

 

(OP)

4.D

3.hod

MJA

 

(16)

supluje

López Godínez Cristina

(ML)

5.A

1.- 8. hod exkurze

5.D

6.hod

D

   

odpadá

 

(ML)

 

9.hod

ZHš2

SZH2

 

odpadá

 

(ML)

 

10.hod

ZHš2

SZH2

 

odpadá

 

(ML)

6.A

4.hod

F

 

(41)

supluje

Roskot Michal

(Ec)

 

5.hod

Č

 

(22)

supluje

Papoušková Alena

(Ta)

6.D

1.hod

SZš1

Zš1

 

odpadá

 

(ML)

 

2.hod

SZš1

Zš1

 

odpadá

 

(ML)

 

7.hod

D

   

odpadá

 

(ML)

7.A

6.hod

Ch

   

odpadá

 

(Ta)

 

8.hod

TřH

 

(11)

navíc

Žovincová Monika

 

Pedagogický dohled u třídy:

5.A, 1.- 8. hod - Eckschlagerová Jarmila, Tarabová Eva

 

Zpracováno v systému Bakaláři