Suplování:   Úterý 11.6.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 16.6.2019 (18:06)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

4.A

 

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

4.B

 

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

4.E

Ukst

Ukst

Ukst

Ukst

Ukst

Ukst

Ukst

Ukst

Ukst

Ukst

Ukst

6.D

Ukst

Ukst

Ukst

Ukst

Ukst

Ukst

Ukst

Ukst

Ukst

Ukst

Ukst

8.A

Ukst

Ukst

Ukst

Ukst

Ukst

Ukst

Ukst

Ukst

Ukst

Ukst

Ukst

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Bednářová Zdeňka

 

..

..

-

-

-

-

-

-

   

Vačkář Josef

   

-

-

             

Carreres Vicente

             

-

     

Čonková Blanka

         

..

..

..

     

Čonková Blanka

   

....

               

Dušková Marie

         

-

         

Halamásek Zdeněk

 

..

Cd

Šd

VM

-

-

-

-

-

-

Kovářová Jana

       

-

..

....

       

Krupička Aleš

 

..

..

-

..

..

..

-

-

-

Kuba Petr

 

-

-

..

..

..

-

..

-

..

..

Llorente David

         

..

..

       

Mužíková Paclíková Edita

             

....

     

Sošková Martina

 

-

-

-

..

..

..

..

....

-

-

Velichová Jitka

 

....

                 

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11

         

jiný

         

13

 

jiný

jiný

               

Změny v rozvrzích učitelů:

Vačkář Josef

6.hod

odpadá

MJA

8.A

 

Ukončila studia

Šimků Nataša

1.hod

odpadá

Č

4.B

 

exkurze

Búth Stanislav

1.hod

odpadá

Gesv

8.A (GSI)+

 

Ukončila studia

 

2.hod

odpadá

Gesv

8.A (GSI)+

 

Ukončila studia

 

4.hod

odpadá

B

8.A (Pbl)+

 

Ukončila studia

 

5.hod

odpadá

Ch

4.B (b2)

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

Ch

4.B (b2)

 

exkurze

Carreres Vicente

7. hod dozor u zkoušky

Čobanová Eliška

5.hod

odpadá

Vv

4.B (b1)

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

Vv

4.B (b1)

 

exkurze

Čonková Blanka

2. hod dozor u zkoušky

Dušek Jan

1.hod

odpadá

MD

6.D (MDIe)+

 

Ukončila studia

 

2.hod

odpadá

MD

6.D (MDIe)+

 

Ukončila studia

 

4.hod

odpadá

D

4.E (Hubl)

 

Ukončila studia

 

5.hod

odpadá

D

4.E (Hubl)

 

Ukončila studia

Dušková Marie

5. hod dozor u zkoušky

Eckschlagerová Jarmila

4.hod

odpadá

4.A

 

exkurze

Fojtíková Jana

2.hod

odpadá

A

4.B (b2)

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

A

6.D (D2)

 

Ukončila studia

Halamásek Zdeněk

1.- 10. hod Obecný pedagogický dozor

Chadimová Jana

2.hod

supl. (Ha)

Č

1.E (Chl)

(11)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

Č

6.D

 

Ukončila studia

Klein Ivo

3.hod

odpadá

SV

6.D

 

Ukončila studia

Kocina František

6.hod

odpadá

A

4.E (NJ)

 

Ukončila studia

Kovaříková Miroslava

2.hod

odpadá

VO

4.A

 

exkurze

 

8.hod

odpadá

VO

4.B

 

exkurze

Kovářová Jana

2.hod

není nad úvazek

MJA

6.A

(16)

za odpadlou

 

4.- 6. hod dozor u zkoušky

Krupička Aleš

1.- 10. hod Obecný pedagogický dozor

Krýzlová Kateřina

4.hod

změna

Š

6.A (Šj)

(47)

 
 

6.hod

změna

Š

2.B (šj)

(46)

 

Kuba Petr

1.- 10. hod Obecný pedagogický dozor

Kvirenc Jan

1.hod

odpadá

D

4.A

 

exkurze

 

4.hod

odpadá

D

8.A (Hubl)

 

Ukončila studia

 

5.hod

odpadá

D

8.A (Hubl)

 

Ukončila studia

Llorente David

5., 6. hod Obecný pedagogický dozor

Maláčková Jana

4.hod

supl. (Kč)

ICT

2.A (IT3)

(01)

za odpadlou

Malinová Jana

2.hod

odpadá

A

4.B (b1)

 

exkurze

Millková Jana

3.hod

odpadá

Č

4.E

 

Ukončila studia

Moučková Naděžda

8.hod

navíc

TřH

3.D

(33)

dozor

Mužíková Paclíková Edita

7. hod dozor u zkoušky

Nadějová Dagmar

3.hod

odpadá

Tv

4.B (Dív)

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

Tv

6.D (Dív)

 

Ukončila studia

Papoušková Alena

6.hod

odpadá

N

4.A (NJ)

 

exkurze

 

9.hod

odpadá

LJSv

6.D (LJS2)+

 

Ukončila studia

 

10.hod

odpadá

LJSv

6.D (LJS2)+

 

Ukončila studia

Pavlíčková Olga

5.hod

odpadá

F

8.A (Pbl)+

 

Ukončila studia

Rankin David

9.hod

odpadá

SAJv

4.E (SAII)+

 

Ukončila studia

 

10.hod

odpadá

SAJv

4.E (SAII)+

 

Ukončila studia

Rybková Veronika

3.hod

odpadá

A

4.A (a1)

 

exkurze

Sixta Adam

3.hod

odpadá

A

4.A (a2)

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

A

8.A (A2)

 

Ukončila studia

Sošková Martina

1.- 10. hod Obecný pedagogický dozor

Šimandl Stanislav

3.hod

supl. (Ha)

F

2.D

(22)

za odpadlou

Švecová Jana

7.hod

odpadá

A

8.A (A1)

 

Ukončila studia

Trnková Renata

3.hod

odpadá

Č

8.A

 

Ukončila studia

Velichová Jitka

3.hod

změna

N

3.E (NJ)

(04)

 
 

6.hod

odpadá

A

4.E (ŠJ)

 

Ukončila studia

 

1. hod dozor u zkoušky

Voračka Milan

4.hod

supl. (Ha)

Tv

3.A (Chl)

(T1)

za odpadlou

Žovincová Monika

7.hod

odpadá

MJA

4.E

 

Ukončila studia

Změny v rozvrzích tříd:

1.E

2.hod

Č

Chl

(11)

supluje

Chadimová Jana

(Ha)

 

7.hod

Š

ŠJ

 

odpadá

 

(Sš)

2.A

4.hod

ICT

IT3

(01)

supluje

Maláčková Jana

(Kč)

 

5.hod

ICT

IT3

 

odpadá

 

(Kč)

2.B

1.hod

ICT

IT3

 

odpadá

 

(Kč)

 

2.hod

ICT

IT3

 

odpadá

 

(Kč)

 

6.hod

Š

šj

(46)

změna

Krýzlová Kateřina

 

2.D

3.hod

F

 

(22)

supluje

Šimandl Stanislav

(Ha)

2.E

5.hod

Š

ŠJ

 

odpadá

 

(Sš)

 

6.hod

ICT

IT3

 

odpadá

 

(Kč)

 

7.hod

ICT

IT3

 

odpadá

 

(Kč)

3.A

4.hod

Tv

Chl

(T1)

supluje

Voračka Milan

(Ha)

3.D

8.hod

TřH

 

(33)

navíc

Moučková Naděžda

 
 

9.hod

SHn

ShPK

 

odpadá

 

(PK)

 

10.hod

SHn

ShPK

 

odpadá

 

(PK)

3.E

3.hod

N

NJ

(04)

změna

Velichová Jitka

 
 

7.hod

A

NJ

 

odpadá

 

(Čn)

 

9.hod

SHn

ShPK

 

odpadá

 

(PK)

 

10.hod

SHn

ShPK

 

odpadá

 

(PK)

3.F

9.hod

SHn

ShPK

 

odpadá

 

(PK)

 

10.hod

SHn

ShPK

 

odpadá

 

(PK)

4.A

1.- 10. hod exkurze

4.B

1.- 10. hod exkurze

4.D

9.hod

SHn

ShPK

 

odpadá

 

(PK)

 

10.hod

SHn

ShPK

 

odpadá

 

(PK)

4.E

0.- 10. hod Ukončila studia

5.D

5.hod

A

d1

 

odpadá

 

(Čn)

 

9.hod

SHn

ShPK

 

odpadá

 

(PK)

 

10.hod

SHn

ShPK

 

odpadá

 

(PK)

6.A

1.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Ha)

 

4.hod

Š

Šj

(47)

změna

Krýzlová Kateřina

 

6.D

0.- 10. hod Ukončila studia

7.A

5.hod

N

nj

 

odpadá

 

(PK)

 

9.hod

SHn

ShPK

 

odpadá

 

(PK)

 

10.hod

SHn

ShPK

 

odpadá

 

(PK)

8.A

0.- 10. hod Ukončila studia

Pedagogický dohled u třídy:

4.A, 1.- 10. hod - Halamásek Zdeněk, Krupička Aleš, Sošková Martina

4.B, 1.- 10. hod - Krupička Aleš, Kuba Petr

 

Zpracováno v systému Bakaláři