Suplování:   Středa 11.9.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 12.9.2019 (12:50)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

2.E

 

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

3.A

 

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

   

3.B

 

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

   

4.A

 

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

   

4.B

 

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

   

4.D

                 

Exk

Exk

6.A

 

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

Exk

   

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Trnková Renata

 

-

-

-

-

-

..

-

-

..

..

Dušek Jan

 

..

..

               

Eckschlagerová Jarmila

 

..

..

               

Eichlerová Veronika

 

-

JM

-

EM

..

..

....

-

   

Fojtíková Jana

 

..

-

-

JK

..

EB

..

-

   

García Luis

 

-

OP

EB

JK

....

..

..

....

   

Halamásek Zdeněk

                 

..

..

Hes Milan

                 

..

..

Hes Milan

 

..

-

Cd

Šů

Pp

-

-

..

   

Klein Ivo

 

..

..

               

Kocina František

 

EB

..

-

Kn

CV

..

..

-

   

Kovářová Jana

 

..

..

               

Krupička Aleš

                 

..

..

Maláčková Jana

 

..

..

..

....

-

-

-

-

   

Millková Jana

 

-

....

..

Ec

-

..

-

-

   

Nadějová Dagmar

 

..

-

....

             

Rankin David

                 

..

..

Rankin David

 

..

..

....

Kn

EB

..

..

....

   

Rauvolfová Božena

                 

..

..

Sošková Martina

 

NM

..

-

KK

..

NM

-

-

   

Strupková Jitka

 

..

..

....

DJ

..

..

-

-

   

Škrabalová Miroslava

 

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Tarabová Eva

 

-

-

-

Šd

Šd

..

..

-

   

Turek Martin

                 

..

..

Velichová Jitka

 

-

..

....

JM

..

..

....

-

   

Žovincová Monika

                 

..

..

Změny v rozvrzích učitelů:

Šimků Nataša

4.hod

supl. (Hs)

Č

4.D

(33)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

D

3.B

 

exkurze

Blanco Érika

1.hod

spojeno (Kc)

ŠjL

4.D (d2)

(32)

 
 

3.hod

spojeno (GL)

ŠjL

5.D (d2)

(47)

 
 

5.hod

spojeno (RD)

ŠjL

4.D (d1)

(46)

 
 

6.hod

spojeno (JF)

ŠjL

5.D (d1)

(45)

 

Carreres Vicente

5.hod

spojeno (Kc)

ŠjL

6.D (d2)

(15)

 
 

5.hod

změna

ŠjL

6.D (d1)

(15)

 

Drápalík Vladimír

4.hod

odpadá

ICT

2.E (IT1)

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

ICT

2.E (IT1)

 

exkurze

Drbohlavová Ivana

4.hod

odpadá

ICT

2.E (IT3)

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

ICT

2.E (IT3)

 

exkurze

Dušek Jan

4.hod

supl. (Sp)

D

2.B

(14)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

VO

3.A

 

exkurze

Dušková Marie

5.hod

odpadá

Č

4.B

 

exkurze

Eckschlagerová Jarmila

4.hod

supl. (Mi)

1.A

(26)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

4.B

 

exkurze

Eichlerová Veronika

1.- 8. hod Obecný pedagogický dozor

Fojtíková Jana

1.- 8. hod Obecný pedagogický dozor

Halamásek Zdeněk

1.hod

odpadá

Z

6.A

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

Tv

4.A (Chl)

 

exkurze

Hes Milan

1.- 8. hod Obecný pedagogický dozor

Horčáková Daniela

6.hod

odpadá

Tv

4.A (Dív)

 

exkurze

Chadimová Jana

1.hod

odpadá

Č

3.A

 

exkurze

 

2.hod

odpadá

Č

4.A

 

exkurze

 

3.hod

supl. (Hs)

Č

6.D

(46)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

Č

2.E

 

exkurze

Charvátová Lenka

3.hod

odpadá

Hv

4.B (A1)

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

Hv

4.B (A2)

 

exkurze

Klein Ivo

4.hod

supl. (RD)

SV

4.E (NJ)

(25)

za odpadlou

 

4.hod

spojeno (Kc)

SV

4.E (ŠJ)

(25)

 

Kocina František

1.- 8. hod Obecný pedagogický dozor

Kovářová Jana

4.hod

spojeno (GL)

MJA

5.D (d1)

(16)

 
 

4.hod

supl. (JF)

MJA

5.D (d2)

(16)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

MJA

4.A

 

exkurze

Krýzlová Kateřina

4.hod

supl. (Sš)

Š

5.B (ŠJ)

(45)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

Š

6.A (ŠJ)

 

exkurze

Kuba Petr

7.hod

odpadá

Tv

3.B (Chl)

 

exkurze

Kvirenc Jan

5.hod

odpadá

D

6.A

 

exkurze

Maláčková Jana

1.- 8. hod Obecný pedagogický dozor

Malinová Jana

2.hod

supl. (Ei)

A

5.A (a1)

(45)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

A

4.A (A1)

 

exkurze

 

4.hod

supl. (Ve)

A

1.B (B2)

(36)

za odpadlou

 

6.hod

odpadá

A

4.B (A1)

 

exkurze

Millková Jana

1.- 8. hod Obecný pedagogický dozor

Moučková Naděžda

1.hod

spojeno (Sš)

ŠjL

1.D (D2)

(15)

 
 

6.hod

spojeno (Sš)

ŠjL

1.D (D1)

(11)

 
 

6.hod

změna

ŠjL

1.D (D2)

(11)

 

Mužíková Paclíková Edita

2.hod

odpadá

Š

4.B (šj)

 

exkurze

 

4.hod

spojeno (Ei)

ŠjL

3.D (D2)

(42)

 
 

5.hod

odpadá

Š

4.A (ŠJ)

 

exkurze

Nadějová Dagmar

7.hod

odpadá

Tv

3.B (Dív)

 

exkurze

Novák Tomáš

4.hod

odpadá

ICT

2.E (IT2)

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

ICT

2.E (IT2)

 

exkurze

Pacholíková Marie

2.hod

přesun <<

N

4.F (NJ)

(41)

z 7.hod

 

2.hod

odpadá

N

2.E (NJ)

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

N

2.E (NJ)

 

exkurze

 

7.hod

přesun >>

N

4.F (NJ)

 

na 2.hod

Papoušková Alena

4.hod

odpadá

N

6.A (Nj)

 

exkurze

 

5.hod

supl. (Hs)

Č

5.D

(47)

za odpadlou

Pátková Petra

8.hod

odpadá

D

3.A

 

exkurze

Pavlíčková Olga

1.hod

odpadá

F

2.E

 

exkurze

 

2.hod

supl. (GL)

F

4.D

(44)

za odpadlou

Rankin David

1.- 8. hod Obecný pedagogický dozor

Rauvolfová Božena

9., 10. hod Obecný pedagogický dozor

Roskot Michal

2.hod

odpadá

MJA

3.A

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

F

6.A (A1)

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

F

6.A (A1)

 

exkurze

Sixta Adam

3.hod

odpadá

A

4.A (A2)

 

exkurze

Sošková Martina

1.- 8. hod Obecný pedagogický dozor

Strupková Jitka

1.- 8. hod Obecný pedagogický dozor

Šimandl Stanislav

4.hod

spojeno (Ta)

F

7.A (A1)

(24)

 
 

4.hod

změna

F

7.A (A2)

(24)

 
 

5.hod

spojeno (Ta)

F

7.A (A1)

(24)

 
 

5.hod

změna

F

7.A (A2)

(24)

 

Škrabalová Miroslava

1.- 8. hod Obecný pedagogický dozor

Švecová Jana

2.hod

odpadá

A

6.A (A1)

 

exkurze

 

3.hod

odpadá

A

4.B (A2)

 

exkurze

Tarabová Eva

1.- 8. hod Obecný pedagogický dozor

Turek Martin

8.hod

odpadá

Z

2.E

 

exkurze

Velichová Jitka

1.- 8. hod Obecný pedagogický dozor

Vinohradníková Kamila

3.hod

odpadá

Tv

3.A (Dív)

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

Z

3.A

 

exkurze

Voračka Milan

3.hod

odpadá

Tv

3.A (Chl)

 

exkurze

 

6.hod

přesun <<

Tv

2.D (Chl)

(T1)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

Tv

2.D (Chl)

 

na 6.hod

Žovincová Monika

7.hod

přesun <<

Z

2.D

(12)

z 8.hod

 

8.hod

přesun >>

Z

2.D

 

na 7.hod

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

 

(26)

supluje

Eckschlagerová Jarmila

(Mi)

 

5.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Ei)

1.B

1.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(DN)

 

4.hod

A

B2

(36)

supluje

Malinová Jana

(Ve)

1.D

1.hod

ŠjL

D2

(15)

spojí

Moučková Naděžda

(Sš)

 

6.hod

ŠjL

D1

(11)

spojí

Moučková Naděžda

(Sš)

 

6.hod

ŠjL

D2

(11)

změna

Moučková Naděžda

 

2.A

9.hod

SHn

SHHa

 

odpadá

 

(Ha)

 

10.hod

SHn

SHHa

 

odpadá

 

(Ha)

2.B

4.hod

D

 

(14)

supluje

Dušek Jan

(Sp)

 

6.hod

A

A2

 

odpadá

 

(Ei)

2.D

6.hod

Tv

Chl

(T1)

přesun <<

Voračka Milan

z 7.hod

 

6.hod

MJA

   

odpadá

 

(Sp)

 

7.hod

Z

 

(12)

přesun <<

Žovincová Monika

z 8.hod

 

7.hod

Tv

Chl

 

přesun >>

 

na 6.hod

 

8.hod

Z

   

přesun >>

 

na 7.hod

2.E

1.- 10. hod exkurze

3.A

1.- 8. hod exkurze

3.B

9.hod

SHn

SHHa

 

odpadá

 

(Ha)

 

10.hod

SHn

SHHa

 

odpadá

 

(Ha)

 

1.- 8. hod exkurze

3.D

4.hod

ŠjL

D2

(42)

spojí

Mužíková Paclíková Edita

(Ei)

3.E

1.hod

MSII

MSII

 

odpadá

 

(JK)

 

1.hod

SSPv

SP2

 

odpadá

 

(DJ)

 

2.hod

MSII

MSII

 

odpadá

 

(JK)

 

2.hod

SSPv

SP2

 

odpadá

 

(DJ)

 

5.hod

Š

ŠJ

 

odpadá

 

(Sš)

 

9.hod

DKII

DKII

 

odpadá

 

(Hs)

 

10.hod

DKII

DKII

 

odpadá

 

(Hs)

4.A

9.hod

SHn

SHHa

 

odpadá

 

(Ha)

 

10.hod

SHn

SHHa

 

odpadá

 

(Ha)

 

1.- 8. hod exkurze

4.B

1.- 8. hod exkurze

4.D

1.hod

ŠjL

d2

(32)

spojí

Blanco Érika

(Kc)

 

2.hod

F

 

(44)

supluje

Pavlíčková Olga

(GL)

 

4.hod

Č

 

(33)

supluje

Šimků Nataša

(Hs)

 

5.hod

ŠjL

d1

(46)

spojí

Blanco Érika

(RD)

 

7.hod

Ch

   

odpadá

 

(GL)

 

skup Vv: 9., 10. hod exkurze

4.E

1.hod

SAJv

SAII

 

odpadá

 

(RD)

 

1.hod

BChv

BC2e

 

odpadá

 

(Ec)

 

1.hod

SPv

SPII

 

odpadá

 

(Kn)

 

2.hod

SAJv

SAII

 

odpadá

 

(RD)

 

2.hod

BChv

BC2e

 

odpadá

 

(Ec)

 

2.hod

SPv

SPII

 

odpadá

 

(Kn)

 

4.hod

SV

NJ

(25)

supluje

Klein Ivo

(RD)

 

4.hod

SV

ŠJ

(25)

spojí

Klein Ivo

(Kc)

 

6.hod

Č

   

odpadá

 

(Tr)

 

7.hod

A

ŠJ

 

odpadá

 

(RD)

 

9.hod

DKII

DKII

 

odpadá

 

(Tr)

 

9.hod

SAJv

SA2

 

odpadá

 

(RD)

 

9.hod

SZv

ZS2

 

odpadá

 

(TM)

 

10.hod

DKII

DKII

 

odpadá

 

(Tr)

 

10.hod

SAJv

SA2

 

odpadá

 

(RD)

 

10.hod

SZv

ZS2

 

odpadá

 

(TM)

4.F

1.hod

SAJv

SAII

 

odpadá

 

(RD)

 

1.hod

BChv

BC2e

 

odpadá

 

(Ec)

 

2.hod

N

NJ

(41)

přesun <<

Pacholíková Marie

z 7.hod

 

2.hod

SAJv

SAII

 

odpadá

 

(RD)

 

2.hod

BChv

BC2e

 

odpadá

 

(Ec)

 

5.hod

A

NJ

 

odpadá

 

(JF)

 

6.hod

Č

   

odpadá

 

(Mi)

 

7.hod

A

ŠJ

 

odpadá

 

(JF)

 

7.hod

N

NJ

 

přesun >>

 

na 2.hod

 

9.hod

DKII

DKII

 

odpadá

 

(Tr)

 

9.hod

SAJv

SA2

 

odpadá

 

(RD)

 

9.hod

SZv

ZS2

 

odpadá

 

(TM)

 

10.hod

DKII

DKII

 

odpadá

 

(Tr)

 

10.hod

SAJv

SA2

 

odpadá

 

(RD)

 

10.hod

SZv

ZS2

 

odpadá

 

(TM)

5.A

2.hod

A

a1

(45)

supluje

Malinová Jana

(Ei)

 

6.hod

N

NJ

 

odpadá

 

(Ve)

 

9.hod

SHn

SHHa

 

odpadá

 

(Ha)

 

10.hod

SHn

SHHa

 

odpadá

 

(Ha)

5.B

1.hod

A

b2

 

odpadá

 

(JF)

 

4.hod

Š

ŠJ

(45)

supluje

Krýzlová Kateřina

(Sš)

5.D

1.hod

MSII

MSII

 

odpadá

 

(JK)

 

1.hod

SSPv

SP2

 

odpadá

 

(DJ)

 

2.hod

MSII

MSII

 

odpadá

 

(JK)

 

2.hod

SSPv

SP2

 

odpadá

 

(DJ)

 

3.hod

ŠjL

d2

(47)

spojí

Blanco Érika

(GL)

 

4.hod

MJA

d1

(16)

spojí

Kovářová Jana

(GL)

 

4.hod

MJA

d2

(16)

supluje

Kovářová Jana

(JF)

 

5.hod

Č

 

(47)

supluje

Papoušková Alena

(Hs)

 

6.hod

ŠjL

d1

(45)

spojí

Blanco Érika

(JF)

 

9.hod

DKII

DKII

 

odpadá

 

(Hs)

 

9.hod

SPrv

Spr2

 

odpadá

 

(Kč)

 

10.hod

DKII

DKII

 

odpadá

 

(Hs)

 

10.hod

SPrv

Spr2

 

odpadá

 

(Kč)

6.A

1.- 8. hod exkurze

6.D

1.hod

SAJv

SAII

 

odpadá

 

(RD)

 

1.hod

SPv

SPII

 

odpadá

 

(Kn)

 

1.hod

BChv

BCII

 

odpadá

 

(Mč)

 

2.hod

SAJv

SAII

 

odpadá

 

(RD)

 

2.hod

SPv

SPII

 

odpadá

 

(Kn)

 

2.hod

BChv

BCII

 

odpadá

 

(Mč)

 

3.hod

Č

 

(46)

supluje

Chadimová Jana

(Hs)

 

5.hod

ŠjL

d2

(15)

spojí

Carreres Vicente

(Kc)

 

5.hod

ŠjL

d1

(15)

změna

Carreres Vicente

 
 

9.hod

SAJv

SA2

 

odpadá

 

(RD)

 

9.hod

MSII

MSII

 

odpadá

 

(Žo)

 

9.hod

DKII

DKII

 

odpadá

 

(Tr)

 

9.hod

SZv

ZS2

 

odpadá

 

(TM)

 

10.hod

SAJv

SA2

 

odpadá

 

(RD)

 

10.hod

MSII

MSII

 

odpadá

 

(Žo)

 

10.hod

DKII

DKII

 

odpadá

 

(Tr)

 

10.hod

SZv

ZS2

 

odpadá

 

(TM)

7.A

1.hod

MSII

MSII

 

odpadá

 

(JK)

 

1.hod

SSPv

SP2

 

odpadá

 

(DJ)

 

2.hod

MSII

MSII

 

odpadá

 

(JK)

 

2.hod

SSPv

SP2

 

odpadá

 

(DJ)

 

4.hod

F

A1

(24)

spojí

Šimandl Stanislav

(Ta)

 

4.hod

F

A2

(24)

změna

Šimandl Stanislav

 
 

5.hod

F

A1

(24)

spojí

Šimandl Stanislav

(Ta)

 

5.hod

F

A2

(24)

změna

Šimandl Stanislav

 
 

7.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Kc)

 

9.hod

SPrv

Spr2

 

odpadá

 

(Kč)

 

10.hod

SPrv

Spr2

 

odpadá

 

(Kč)

8.A

1.hod

SAJv

SAII

 

odpadá

 

(RD)

 

1.hod

SPv

SPII

 

odpadá

 

(Kn)

 

1.hod

BChv

BCII

 

odpadá

 

(Mč)

 

2.hod

SAJv

SAII

 

odpadá

 

(RD)

 

2.hod

SPv

SPII

 

odpadá

 

(Kn)

 

2.hod

BChv

BCII

 

odpadá

 

(Mč)

 

6.hod

A

A2

 

odpadá

 

(RD)

 

6.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Kc)

 

9.hod

MSII

MSII

 

odpadá

 

(Žo)

 

9.hod

DKII

DKII

 

odpadá

 

(Tr)

 

9.hod

SAJv

SA2

 

odpadá

 

(RD)

 

9.hod

SZv

ZS2

 

odpadá

 

(TM)

 

10.hod

MSII

MSII

 

odpadá

 

(Žo)

 

10.hod

DKII

DKII

 

odpadá

 

(Tr)

 

10.hod

SAJv

SA2

 

odpadá

 

(RD)

 

10.hod

SZv

ZS2

 

odpadá

 

(TM)

Pedagogický dohled u třídy:

2.E, 1.- 8. hod - Eichlerová Veronika, Fojtíková Jana

3.A, 1.- 8. hod - Rankin David, Škrabalová Miroslava, Tarabová Eva

3.B, 1.- 8. hod - Kocina František, Millková Jana, Sošková Martina

4.A, 1.- 8. hod - Hes Milan, Velichová Jitka

4.B, 1.- 8. hod - Strupková Jitka, Velichová Jitka

4.D (Vv), 9., 10. hod - Rauvolfová Božena

6.A, 1.- 8. hod - Fojtíková Jana, Maláčková Jana

 

Zpracováno v systému Bakaláři