Suplování:   Čtvrtek 10.10.2019 (sudý týden)

datum výpisu: 10.10.2019 (9:23)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Bednářová Zdeňka

 

-

-

-

-

-

-

-

-

   

Eckschlagerová Jarmila

 

..

VM

-

....

..

-

-

-

-

-

Kovaříková Miroslava

 

..

..

-

Bt

-

Žo

-

..

   

Pavlíčková Olga

 

..

..

-

RM

           

Strnadová Martina

 

-

-

-

Vi

..

..

....

-

-

-

Změny v rozvrzích učitelů:

Šimků Nataša

před 4. hodinou dohled 2. poschodí

 

Borůvková Daniela

2.hod

přesun <<

1.B

(32)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

1.B

 

na 2.hod

Búth Stanislav

4.hod

supl. (MK)

Ch

4.B

(31)

přespočetná hod.

 

před 1. hodinou dohled 2. poschodí

 

Drbohlavová Ivana

před 4. hodinou dohled Přízemí

 

Roskot Michal

4.hod

supl. (OP)

F

4.F (Přbl)

(44)

přespočetná hod.

 

před 4. hodinou dohled 3. poschodí

 

Vinohradníková Kamila

4.hod

supl. (MS)

Z

1.D

(15)

přespočetná hod.

Voračka Milan

2.hod

supl. (Ec)

Tv

6.A

(mim)

přespočetná hod.

Žovincová Monika

6.hod

supl. (MK)

Z

1.A

(21)

přespočetná hod.

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

   

odpadá

 

(Ec)

 

6.hod

Z

 

(21)

supluje

Žovincová Monika

(MK)

1.B

2.hod

 

(32)

přesun <<

Borůvková Daniela

z 7.hod

 

2.hod

VO

   

odpadá

 

(MK)

 

7.hod

   

přesun >>

 

na 2.hod

1.D

4.hod

Z

 

(15)

supluje

Vinohradníková Kamila

(MS)

 

8.hod

VO

   

odpadá

 

(MK)

2.B

5.hod

   

odpadá

 

(Ec)

3.D

1.hod

SV

   

odpadá

 

(MK)

4.B

4.hod

Ch

 

(31)

supluje

Búth Stanislav

(MK)

4.E

1.hod

FSv

SFII

 

odpadá

 

(OP)

 

2.hod

FSv

SFII

 

odpadá

 

(OP)

 

6.hod

Ch

Přbl

 

odpadá

 

(MS)

4.F

1.hod

FSv

SFII

 

odpadá

 

(OP)

 

2.hod

FSv

SFII

 

odpadá

 

(OP)

 

4.hod

F

Přbl

(44)

supluje

Roskot Michal

(OP)

 

5.hod

Ch

Přbl

 

odpadá

 

(MS)

6.A

2.hod

Tv

 

(mim)

supluje

Voračka Milan

(Ec)

8.A

1.hod

FSv

SFII

 

odpadá

 

(OP)

 

2.hod

FSv

SFII

 

odpadá

 

(OP)

 

Zpracováno v systému Bakaláři