Suplování:   Pátek 14.2.2020 (sudý týden)

datum výpisu: 14.2.2020 (13:47)

Nepřítomné třídy

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

1.D

       

Exk

Exk

Exk

Exk

     

2.A

       

Exk

Exk

Exk

       

2.B

       

Exk

Exk

Exk

       

2.E

       

Exk

Exk

Exk

Exk

     

6.A

       

Exk

Exk

Exk

Exk

     

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

Dušek Jan

       

..

Bv

-

       

Horčáková Daniela

       

....

..

..

-

     

Jahodová Lenka

 

..

..

Vi

Sb

Tr

         

Krupička Aleš

       

..

..

..

       

Millková Jana

 

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Nadějová Dagmar

       

VM

..

-

-

     

Novák Tomáš

       

..

..

         

Roskot Michal

       

..

..

..

       

Turek Martin

       

Pp

....

..

..

     

Vinohradníková Kamila

       

..

Šr

..

..

     

Žovincová Monika

       

Ta

-

..

-

     

Změny v rozvrzích učitelů:

Trnková Renata

5.hod

supl. (LJ)

Č

4.E

(16)

přespočetná hod.

Šimků Nataša

5.hod

odpadá

Č

2.B

 

exkurze

Borůvková Daniela

5.hod

supl. (DJ)

B

5.B

(34)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

B

2.E

 

exkurze

Drápalík Vladimír

4.hod

odpadá

ICT

2.A (IT1)

 

exkurze

 

5.hod

odpadá

ICT

2.A (IT1)

 

exkurze

Dušek Jan

4.- 6. hod Obecný pedagogický dozor

Eichlerová Veronika

5.hod

odpadá

A

1.D (D2)

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

A

2.E (Ae)

 

exkurze

Hes Milan

6.hod

odpadá

VO

2.B

 

exkurze

Horčáková Daniela

4.- 7. hod Obecný pedagogický dozor

Klein Ivo

5.hod

odpadá

SV

6.A

 

exkurze

Krupička Aleš

7.hod

odpadá

ICT

6.A (A2)

 

exkurze

 

4.- 6. hod Obecný pedagogický dozor

Krýzlová Kateřina

4.hod

odpadá

Š

6.A (ŠJ)

 

exkurze

Nadějová Dagmar

3.hod

odpadá

Tv

8.A (Chl)

 

zrušeno

 

4.- 7. hod Obecný pedagogický dozor

Novák Tomáš

6.hod

odpadá

ICT

6.A (A1)

 

exkurze

 

7.hod

odpadá

ICT

6.A (A1)

 

exkurze

Papoušková Alena

4.hod

supl. (TM)

N

3.B

(13)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

N

6.A (Nj)

 

exkurze

Pátková Petra

1.hod

přesun >>

D

1.A

 

na 4.hod

 

4.hod

přesun <<

D

1.A

(21)

z 1.hod

Roskot Michal

4.- 6. hod Obecný pedagogický dozor

Sobotková Bibiana

4.hod

supl. (LJ)

Č

4.F

(16)

za odpadlou

Sošková Martina

4.hod

odpadá

ŠjL

1.D (D2)

 

exkurze

 

6.hod

odpadá

ŠjL

1.D (D1)

 

exkurze

Škrabalová Miroslava

5.hod

supl. (Vi)

A

1.B

(13)

do úvazku

 

5.hod

odpadá

A

1.D (D1)

 

exkurze

Tarabová Eva

4.hod

supl. (Žo)

Ch

4.A

(24)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

Ch

2.E

 

exkurze

Turek Martin

4.- 7. hod Obecný pedagogický dozor

Velichová Jitka

6.hod

odpadá

A

2.E (Av)

 

exkurze

Vinohradníková Kamila

3.hod

supl. (LJ)

Z

1.B

(32)

přespočetná hod.

 

4.- 7. hod Obecný pedagogický dozor

Voračka Milan

4.hod

supl. (DN)

Tv

1.B (Dív)

(T1)

přespočetná hod.

Žovincová Monika

3.hod

navíc

MJA

8.A

(15)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

MJA

8.A (Dív)

 

zrušeno

 

4.- 7. hod Obecný pedagogický dozor

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

D

   

přesun >>

 

na 4.hod

 

4.hod

D

 

(21)

přesun <<

Pátková Petra

z 1.hod

 

4.hod

MJA

   

odpadá

 

(RM)

 

5.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Hč)

 

6.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(Hč)

1.B

3.hod

Z

 

(32)

supluje

Vinohradníková Kamila

(LJ)

 

4.hod

Tv

Dív

(T1)

supluje

Voračka Milan

(DN)

 

5.hod

A

 

(13)

supluje

Škrabalová Miroslava

(Vi)

1.D

4.- 7. hod exkurze

2.A

4.- 6. hod exkurze

2.B

4.- 6. hod exkurze

2.E

4.- 7. hod exkurze

3.A

5.hod

MJA

   

odpadá

 

(RM)

3.B

4.hod

N

 

(13)

supluje

Papoušková Alena

(TM)

 

5.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(DN)

3.D

7.hod

Tv

Dív

 

odpadá

 

(Vi)

4.A

4.hod

Ch

 

(24)

supluje

Tarabová Eva

(Žo)

4.E

1.hod

MSII

MS2f

 

odpadá

 

(LJ)

 

2.hod

MSII

MS2f

 

odpadá

 

(LJ)

 

5.hod

Č

 

(16)

supluje

Trnková Renata

(LJ)

 

6.hod

Z

Hubl

 

odpadá

 

(TM)

4.F

1.hod

MSII

MS2f

 

odpadá

 

(LJ)

 

2.hod

MSII

MS2f

 

odpadá

 

(LJ)

 

4.hod

Č

 

(16)

supluje

Sobotková Bibiana

(LJ)

 

7.hod

Z

Hubl

 

odpadá

 

(TM)

5.B

5.hod

B

 

(34)

supluje

Borůvková Daniela

(DJ)

6.A

4.- 7. hod exkurze

8.A

3.hod

MJA

 

(15)

navíc

Žovincová Monika

 
 

3.hod

Tv

Chl

 

odpadá

 

(DN)

 

3.hod

MJA

Dív

 

odpadá

 

(Žo)

 

6.hod

MJA

Chl

 

odpadá

 

(Žo)

Pedagogický dohled u třídy:

1.D, 4.- 7. hod - Nadějová Dagmar, Vinohradníková Kamila

2.A, 4.- 6. hod - Dušek Jan, Roskot Michal

2.B, 4.- 6. hod - Krupička Aleš, Turek Martin

2.E, 4.- 7. hod - Horčáková Daniela

6.A, 4.- 7. hod - Žovincová Monika

 

Zpracováno v systému Bakaláři