Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT

Gymnázium, Praha 4,
BUDĚJOVICKÁ 680

Rozvrh Suplování Bakaláři Jídelna

Konání studijních pobytů ve Španělsku - agenturou EEA

Ve čtvrtek 16. 2. 2023 měli žáci prvního ročníku dvojjazyčného studia a žáci španělštiny jakožto druhého cizího jazyka z tzv. tercií 8letého studia možnost vyslechnout si besedu o nabídkách konání individuálních či skupinových studijních pobytů do andaluské Málagy prostřednictvím agentury EEA.

Besedu vedl p. Dávid Tomečko, jenž je koordinátorem zmíněných pobytů v rámci dané agentury, která spolupracuje i se španělskou ambasádou v Praze.
Žáci obdrželi informační letáky s QR kódem, přes který si mohou celou prezentaci z absolvované besedy zhlédnout i později z pohodlí svých domovů a případně s nabídkami seznámit i své rodiče/zákonné zástupce.

 

Pan Tomečko žákům nastínil fungování španělského systému vzdělávání a jeho aplikaci v malažské škole Cervantes, s níž agentura spolupracuje a jež pořádá v rámci studijních pobytů pro žáky dopolední výuku španělského jazyka a kultury a další doprovodné aktivity.
V průběhu besedy proběhl také videohovor se španělskou koordinátorkou Palomou, při němž měli zejména žáci tercií možnost slyšet španělský jazyk z úst rodilé mluvčí.

Třída prvního ročníku dvojjazyčného studia se pravděpodobně se svou třídní vyučující pí. Naděždou Moučkovou na týdenní pobyt nabízený agenturou EEA vypraví v období na přelomu zahájení školního roku 2023/2024.
Doufejme, že vše bude moci v klidu proběhnout a budeme se všichni těšit na jejich vyprávění a zážitky.

Více informací naleznete na: https://eeapobyt.sk/

 

Za španělskou sekci,

Mgr. Kateřina Krýzlová
Koordinátorka česko-španělského studia

Sdílet na Facebook
Zpět...
Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
IČO: 00335479, IZO: 000335479

Ředitelka školy
PaedDr. Bednářová Zdeňka
+420 227 053 121
zdenka.bednarova@gybu.cz
Všechna práva vyhrazena ©2022 Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680 | Prohlášení o přístupnosti