Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT

Gymnázium, Praha 4,
BUDĚJOVICKÁ 680

Rozvrh Suplování Bakaláři Jídelna

Představení Cirk La Putyka: Boom vol.2

Dne 27. 1. 2023 se třídy 4. A, 4. B, 5. A ,6. A, 6. B v doprovodu svých třídních profesorek vypravily do prostoru známého jako Jatka78 na představení Boom vol. 2 od umělců spolku Cirk La Putyka a Kyjevské cirkusové a divadelní akademie.

Téměř 150 žáků napříč třídami se zúčastnilo vystoupení, které asi málokdo předtím viděl. Představení začínající v 11 hodin se konalo v zajímavých prostorách Jatka78 v pražské Holešovické tržnici. Inscenace vyprávěla o dnešní generaci, jejíž život je spojen s internetem a sociálními sítěmi. Toto téma bylo též umně propojeno s problematikou války na Ukrajině a moderním cirkusem. Pozemní i závěsná akrobacie, párová akrobacie, žonglování, artistika na tyči, cyr wheel, klauniáda i tanec. Tyto všechny prostředky využilo sedmnáct umělců k vyprávění pozitivních příběhů a to vše za doprovodu živé elektronické hudby. Nechyběla ani konfrontace s publikem a humor.
Při představení se studenti i profesoři bavili a žasli nad výkony umělců a neskutečnými akrobatickými kousky. Po sedmdesáti minutovém představení odcházeli s novým zážitkem a pozitivní náladou. Organizace se tedy povedla a nezbývá než poděkovat a těšit se na další podobně zajímavou akci.

 

WEB: https://www.laputyka.cz/cs/inscenace/boom-vol-2
TRAILER: https://vimeo.com/laputyka/boom-trailer

 

Autor: Ondřej Janeček

Sdílet na Facebook
Zpět...
Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
IČO: 00335479, IZO: 000335479

Ředitelka školy
PaedDr. Bednářová Zdeňka
+420 227 053 121
zdenka.bednarova@gybu.cz
Všechna práva vyhrazena ©2022 Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680 | Prohlášení o přístupnosti