Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT

Gymnázium, Praha 4,
BUDĚJOVICKÁ 680

Rozvrh Suplování Bakaláři Jídelna

Maturity v 6D

Maturitní zkoušky dvojjazyčného česko-španělského studia ve školním roce 2021-2022 skončily

Maturitní zkoušky pro třídu 6.D začaly v pondělí 16. května 2022 za přítomnosti španělské inspektorky Aránzazu Álvarez Marín. Stejně jako v mnoha předchozích letech se role předsedkyně maturitní komise ujala PhDr. Anna Mištinová Ph.D. Ústní zkoušky v této třídě byly ukončeny ve středu 18. května. Poslednímu dni zkoušek přihlížela i atašé pro vzdělávání působící při Velvyslanectví Španělska v Praze, paní Amaya Cal Linares.

 

Maturitní zkoušky proběhly v příjemné atmosféře, i když nervozita samozřejmě cítit byla. O dobré a zodpovědné přípravě svědčí i to, že všichni studenti, kteří ke zkouškám nastoupili, uspěli.

 

V pondělí 23. května 2022 studenti převzali svá maturitní vysvědčení. Po dvouleté vynucené přestávce se tato událost opět vrátila do prostor Institutu Cervantes, kde se maturitní vysvědčení studentům dvojjazyčného česko-španělského studia předávají již tradičně. Přivítala nás ředitelka Institutu Luisa Fernanda Garrido Ramos a společně s ní také vedoucí studijního oddělení Francisco Javier López Tapia. Pro každého z absolventů zaměstnanci Institutu Cervantes připravili malou pozornost.

 

Ke studentům, jejich rodičům a dalším pozvaným promluvila ředitelka školy PaedDr. Zdeňka Bednářová a předsedkyně maturitní zkušební komise PhDr. Anna Mištinová Ph.D. Z jejich rukou pak studenti převzali nejen česká, ale i španělská maturitní vysvědčení.

 

Slavnostní náladu celého odpoledne zpříjemnilo vystoupení pěveckého sboru pod vedením Mgr. Lenky Charvátové. S absolventy jsme se tak rozloučili stylově za zvuku studentské hymny i písničkou ve španělštině.

 

Všem přejeme krásné prázdniny a vykročení do dalšího života tou správnou nohou.

 

Mgr. Naděžda Moučková, třídní učitelka

Sdílet na Facebook
Zpět...
Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
IČO: 00335479, IZO: 000335479

Ředitelka školy
PaedDr. Bednářová Zdeňka
+420 227 053 121
zdenka.bednarova@gybu.cz
Všechna práva vyhrazena ©2022 Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680 | Prohlášení o přístupnosti