Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

Gymnázium, Praha 4,
BUDĚJOVICKÁ 680

Rozvrh Suplování Bakaláři Jídelna

Atletický úspěch našich dívek

Poslední zářijový den se konalo obvodní kolo atletického čtyřboje v areálu ZŠ Jitřní. Naši školu reprezentovalo družstvo dívek ve složení: Bára Kličková, Gábi Popiolková (obě 4A), Verča Bartáková (4B), Andy Prokopová (3B) a Anička Tocháčková (1D).

Každá členka absolvovala čtyři disciplíny: sprint na 60 m, hod míčkem nebo vrh koulí, skok vysoký nebo skok daleký, běh na 800 m. Dosažené výkony byly obodovány podle tabulek. Naše závodnice se umístily ve všech disciplínách na předních místech. Bohužel jsme neznaly průběžné skóre, a tak pro nás bylo výsledné vítězství krásným překvapením. V součtu všech disciplín naše dívky získaly prvenství ziskem 7804 bodů. Na 2. místě se umístila ZŠ Jitřní (7570 b.) a bronz vybojovala ZŠ Horáčkova (5869 b.).

Všem slečnám blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!