Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT

Gymnázium, Praha 4,
BUDĚJOVICKÁ 680

Rozvrh Suplování Bakaláři Jídelna

Studentský parlament

Vúterý 16. listopadu 2023 jsme vprostorách našeho gymnáziapokračovali v milé tradici přednáškových dnů. Vzdělávací akce byla určena pro studentky a studenty tříd vyššího gymnázia, knimž se přidali i žáci kvart (včetně 2. ročníku španělského studia.) a dokonce slovenská delegace, které poté někteří studenti septim, oktáv a pár členů studentského parlamentu provedli po centru Prahy. Akci připravil studentský parlament spodporou vedení gymnázia.

Číst více...

V úterý 27. června 2023 jsme v prostorách našeho gymnázia pokračovali v milé tradici přednáškových dnů. Vzdělávací akce byla určena pro studentky a studenty tříd vyššího gymnázia, k nimž se přidali i žáci kvart (včetně 2. ročníku španělského studia.) Akci připravil studentský parlament s podporou vedení gymnázia.

Číst více...

Pomáháme

Těsně před velikonočním volnem (dne 5. 4. 2023) studentský parlament uspořádal charitativní akci s názvem velikonoční pečení.

Číst více...

Všemi oblíbený fashion week se vrátil v týdnu od 6. do 10. 3. 2023.

Číst více...

Dvacátý prosinec roku 2022 se na naší škole nesl ve znamení štědrosti. Předvánoční čas jsme si zpříjemnili charitativním prodejem pečených i nepečených dobrot. 

Číst více...

V pátek 18. listopadu jsme pro studenty vyššího gymnázia uspořádali ve škole přednáškový den. Zopakovali jsme tak úspěšnou akci z minulého školního roku a místo prodlouženého víkendu jsme si užili ještě jedno zajímavé dopoledne ve škole se zajímavými hosty z různých oborů.

Číst více...

Halloween se na našem gymnáziu slavil ve velkém stylu. Dne 31.10. 2022 studenti i někteří učitelé popustili uzdu fantazii a přišli v rozmanitých kostýmech. Po chodbách se procházeli smrtky, postavy z filmů a pohádek, a dokonce i dinosaurus.

Jako obvykle se na instagramovém účtu studentského parlamentu konala soutěž o nejlepší kostým. Soutěž vyhrál hejkal, druhá byla mrtvá nevěsta a třetí dinosaurus.
Speciální dík patří odvážným profesorům, kteří byli sice v menšině, ale kvalitou kostýmu předčili mnohé studenty.  Děkujeme všem za účast!

Studentský parlament

Číst více...

V týdnu od 13. do 17. června 2022 uspořádal studentský parlament Gymnázia Budějovická poslední akci tohoto školního roku – fashion week.

Číst více...

V úterý 31. května 2022 se na půdě Gymnázia Budějovická konal NO BACKPACK DAY. Tradice dne bez batohů vznikla v USA již před deseti lety, kdy Mongai Fankam, studentka základní školy v Severní Karolíně, přesvědčila tamní vedení, aby věnovalo kamerunským dětem batohy a školní potřeby, pokud severokarolínští studenti jeden den sami dorazí bez batohů a učebnice si přinesou v ruce nebo v plastových taškách.

Číst více...

20. a 21. října se na škole uskutečnily Studentské volby, tedy projekt Člověka v tísni, který mapuje politické názory mladých od 15 let na středních školách. Celkem se voleb zúčastnilo 31867 studentů ze 254 škol, u nás pak volilo 92 studentů.

Číst více...

Po roce nás znovu navštívili naši absolventi Oliver a Laureen, kteří stáli u vzniku našeho školního parlamentu. Nejenže se s námi podělili o zkušenosti, ale pomohli nám i s hledáním nových cílů do budoucna.

Číst více...

Dne 15. října jsme promítali film "Stát se Evropanem". Ačkoli se vše uskutečnilo v hodině semináře pana profesora Duška, přišlo i několik studentů "zvenčí".

Číst více...

Dne 24. 6. proběhla na naší škole debata ve spolupráci s Iniciativou pro evropské hodnoty a Českou středoškolskou unií. Studenti se setkali s Martinem Veselovským, redaktorem, moderátorem a jedním ze zakladatelů projektu DVTV, nejsledovanějšího publicistického video-kanálu českého internetu.

Číst více...

Dne 5. února se uskutečnilo dlouho připravované promítání našeho Filmového klubu. Britský dokumentární film Mladý, hrdý, nácek sklidil velký úspěch, stejně jako beseda, která následovala.

Číst více...
Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
IČO: 00335479, IZO: 000335479

Ředitelka školy
PaedDr. Bednářová Zdeňka
+420 227 053 121
zdenka.bednarova@gybu.cz
Všechna práva vyhrazena ©2022 Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680 | Prohlášení o přístupnosti