Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT

Gymnázium, Praha 4,
BUDĚJOVICKÁ 680

Rozvrh Suplování Bakaláři Jídelna

Maturity v 8A

Ve dnech 23. až 26. 5. 2022 se konaly ústní maturitní zkoušky v 8A. Stálými členy komise byli předsedkyně Mgr. Milena Mrázová z Gymnázia Chodovická, místopředseda Mgr. Petr Kuba a třídní učitelka Mgr. Jana Maláčková.

V průběhu maturitního „týdne" jsme zažili mnoho: výborné výkony maturujících, souboj studentů s nervozitou, velkou podporu od kamarádů ze třídy i z jiných ročníků, štěstí i smůlu při losování otázek, slzy, smích, úlevu, smutek, zklamání…Z této emočně vypjaté přehlídky znalostí a vědomostí jsme vyšli následovně: 12 studentů odmaturovalo s vyznamenáním (z toho 8 se samými jedničkami), 16 studentů má na maturitním vysvědčení napsáno „prospěl/a" a jeden student si z jednoho předmětu zkoušku zopakuje v podzimním termínu.

 

Předávání maturitních vysvědčení proběhlo 31. 5. 2022 v krásných prostorách Zrcadlové kaple v Klementinu. Odpoledne se neslo v příjemné a slavnostní atmosféře, maturanti si od paní ředitelky převzali vysvědčení v deskách s nápisem „absolvent" a mohli si tak plně a v přítomnosti svých blízkých začít uvědomovat, co mají zdárně za sebou a přemýšlet, co hezkého na ně čeká.

 

Přejeme všem, ať je toho hezkého hodně, ať se jim v jejich životech daří a ať na svoji střední školu rádi vzpomínají. Nám tato 8A ve vzpomínkách uvízne navždy.

 

Jana Maláčková, třídní učitelka

Sdílet na Facebook
Zpět...
Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
IČO: 00335479, IZO: 000335479

Ředitelka školy
PaedDr. Bednářová Zdeňka
+420 227 053 121
zdenka.bednarova@gybu.cz
Všechna práva vyhrazena ©2022 Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680 | Prohlášení o přístupnosti