Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT

Gymnázium, Praha 4,
BUDĚJOVICKÁ 680

Rozvrh Suplování Bakaláři Jídelna

Základní informace

Jsme státní škola s právní subjektivitou (zřizovatel Hlavní město Praha), se statutem Fakultní školy Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy, Fakultní školy Filozofické fakulty Univerzity Karlovy, Fakultní školy Husitské teologické fakulty Univerzity Karlovy a Fakultní školy Fakulty elektrotechnické ČVUT. Z tohoto titulu ve škole probíhají odborné pedagogické praxe studentů pedagogických oborů vysokých škol, výuky se tedy s vědomím vedení školy průběžně účastní studenti oboru učitelství (náslechy, výukové hodiny).

 

Škola patří od svého vzniku (r. 1958) k největším v Praze. V současné době je ve škole dvacet dva tříd, tedy více než 635 studentů vzdělávajících se ve třech studijních oborech: osmiletém všeobecném (79-41-K/81) a v šestiletém dvojjazyčném s vyučovacím jazykem českým a španělským (79-43-K/61).

 

Od roku 1990 se škola zapisuje do povědomí veřejnosti také jako jedna z mála středních škol nabízejících možnost dvojjazyčného studia. Jako první v České republice se stala gymnáziem česko-španělským.

 

 

budova

 

 

Za účelem usnadnění procesu podávání přihlášek na vysoké školy ve Velké Británii jsme napojeni na UCAS (The Universities and Colleges Admissions Service), oficiální internetový portál, který poskytuje komplexní informace o univerzitním vzdělávání ve Spojeném království a jehož prostřednictvím britské vysoké školy přijímají a zpracovávají přihlášky ke studiu.

 

zakazvjezdu

Vážení rodiče, prosíme Vás, abyste vzhledem k vzrůstajícímu nebezpečí úrazů Vašich dětí v ranním provozu před školou respektovali zákaz vjezdu na školní parkoviště. Speciální povolení k vjezdu mají pouze zaměstnanci školy. Děkuji.

Dr. Z. Bednářová, ředitelka školy

 

Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
IČO: 00335479, IZO: 000335479

Ředitelka školy
PaedDr. Bednářová Zdeňka
+420 227 053 121
zdenka.bednarova@gybu.cz
Všechna práva vyhrazena ©2022 Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680 | Prohlášení o přístupnosti