Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT

Gymnázium, Praha 4,
BUDĚJOVICKÁ 680

Rozvrh Suplování Bakaláři Jídelna

Úspěšnost absolventů

Gymnázium Budějovická patří počtem studentů, tradicí (od r. 1958) a kvalitou (procento úspěšnosti přijetí absolventů na VŠ se pohybuje okolo 98 %) k předním v Praze.

V tomto školním roce maturovalo v jedné třídě čtyřletého, jedné třídě šestiletého a jedné třídě osmiletého studia celkem 85 studentů, z toho 27 s vyznamenáním. Úplně všichni naši absolventi byli přijati na české i zahraniční univerzity a vysoké školy, takže jejich úspěšnost je 100%.

Číst více...

V tomto školním roce maturovalo v jedné třídě čtyřletého, jedné třídě šestiletého a jedné třídě osmiletého studia celkem 73 studentů, z toho 32 s vyznamenáním. V přijetí na české i zahraniční univerzity a vysoké školy byli velmi úspěšní:

Číst více...

V tomto školním roce maturovalo ve dvou třídách čtyřletého, jedné třídě šestiletého a jedné třídě osmiletého studia celkem 109 studentů, z toho 41 s vyznamenáním. V přijetí na vysoké školy byli velmi úspěšní (viz tabulka).

Číst více...

V tomto školním roce maturovalo v jedné třídě čtyřletého, jedné třídě šestiletého a jedné třídě osmiletého studia celkem 87 studentů, z toho 24 s vyznamenáním. V přijetí na vysoké školy byli velmi úspěšní (viz tabulka).

Číst více...

V tomto školním roce maturovalo v jedné třídě čtyřletého, jedné třídě šestiletého a dvou třídách osmiletého studia celkem 104 studentů, z toho 40 s vyznamenáním. V přijetí na vysoké školy byli velmi úspěšní (viz tabulka).

Číst více...
Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
IČO: 00335479, IZO: 000335479

Ředitelka školy
PaedDr. Bednářová Zdeňka
+420 227 053 121
zdenka.bednarova@gybu.cz
Všechna práva vyhrazena ©2022 Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680 | Prohlášení o přístupnosti