Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT

Gymnázium, Praha 4,
BUDĚJOVICKÁ 680

Rozvrh Suplování Bakaláři Jídelna

Rada rodičů

Vážení rodiče,

v článcích a v přílohách najdete stanovy Rady rodičů Gybu, pozvánky a zápisy z jednání výboru rady rodičů a rady delegátů, informace o školním stravování a o vícedenních výjezdních akcích, případně další důležité informace ze školy.

Vážení rodiče, tento QR kód můžete použít pro zaplacení příspěvku na účet Rady rodičů Gybu. Výše částky je 600 Kč pro studenty 8letého studia nebo 800Kč pro studenty bilingvního studia a platí se jednou ročně nejpozději  k 1. 12.. Prosím použijte při každé platbě variabilní symbol Vašeho dítěte, který je stejný po celou dobu studia (můžete o něj požádat třídního učitele). Do zprávy pro příjemce uveďte jméno a příjmení dítěte. 

Číst více...

Vedení školy a učitelé pořádají společně se studentským parlamentem a s jinými vzdělávacími organizacemi přednáškové dny, projektové dny a další zajímavé akce (viz přílohy a školní akce na webových stránkách školy).

Číst více...

Milí rodiče,
v přílohách najdete informace k pořádání vícedenních školních výjezdních akcí v České republice i v zahraničí.

Číst více...
 
Číst více...

Vážení rodiče,
opakovaně se vracím k tématu školní stravování, které bylo probíráno na třídních schůzkách v listopadu 2022 a potom v dubnu 2023 na Radě delegátů RR Gybu a také ve třech třídách.

Číst více...
Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
IČO: 00335479, IZO: 000335479

Ředitelka školy
PaedDr. Bednářová Zdeňka
+420 227 053 121
zdenka.bednarova@gybu.cz
Všechna práva vyhrazena ©2022 Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680 | Prohlášení o přístupnosti