Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT

Gymnázium, Praha 4,
BUDĚJOVICKÁ 680

Rozvrh Suplování Bakaláři Jídelna

Jsme fakultní školou Elektrotechnické fakulty ČVUT

V úterý 21. 11. navštívili naši školu vzácní hosté v podobě pana děkana Elektrotechnické fakulty ČVUT prof. Ing. Pavla Ripky, CSc. a pana proděkana doc. Ing. Ivana Jelínka, CSc.

Před zraky žáků, většinou maturitních ročníků, nám byla předána deska, která svědčí o spolupráci s touto kvalitou vyhlášenou vysokou školou. Tato skutečnost nás řadí mezi několik málo středních škol z celé České republiky a zároveň ukazuje na výbornou kvalitu výuky také v přírodovědně a technicky zaměřených předmětech.

Velmi nás potěšilo, že naši hosté představili svoji fakultu budoucím maturantům, prozradili mnoho zajímavých informací o oborech studia elektrotechniky, a dokonce s sebou přivedli i několik našich absolventů, kteří se stali úspěšnými studenty elektrotechnické fakulty. Otevřel se tak prostor pro zodpovězení všech otázek týkajících se možností budoucího studia na ČVUT FEL nejen z pohledu přednášejících, ale také očima jejích studentů.

Samozřejmě nás velmi těší fakt, že úspěšným zahájením vše skutečně začíná, a rádi jsme tak přijali pozvání do fyzikálních laboratoří fakulty, což je jedna z mnoha oblastí spolupráce, kterou děláme s vědomím, že profit z této činnosti budou mít hlavně naši žáci.

Od prvního kontaktu až po samotné vyvrcholení procesu získání statutu fakultní školy Elektrotechnické fakulty ČVUT nás provázelo velmi vstřícné jednání pana děkana, za které mu chceme poděkovat.

 

Příloha:

FEL-CVUT.pdf

 

Sdílet na Facebook
Zpět...
Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
IČO: 00335479, IZO: 000335479

Ředitelka školy
PaedDr. Bednářová Zdeňka
+420 227 053 121
zdenka.bednarova@gybu.cz
Všechna práva vyhrazena ©2022 Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680 | Prohlášení o přístupnosti