Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT

Gymnázium, Praha 4,
BUDĚJOVICKÁ 680

Rozvrh Suplování Bakaláři Jídelna

Informace o soutěžích

Poslední zářijový den se konalo obvodní kolo atletického čtyřboje v areálu ZŠ Jitřní. Naši školu reprezentovalo družstvo dívek ve složení: Bára Kličková, Gábi Popiolková (obě 4A), Verča Bartáková (4B), Andy Prokopová (3B) a Anička Tocháčková (1D). 

Číst více...

Volejbalové celopražské finále Poháru pražských středních škol se konalo za účasti našeho dívčího družstva ve čtvrtek 23. září. Finále se hrálo systémem „každý s každým". 

Číst více...

Volejbalový pohár středních škol se rozehrál ve čtvrtek 16. září. Dívčí GyBu tým si poradil se soupeřem jak z Gymnázia Truhlářská, tak z SSEŠ Vinohradská (vždy výhra 2:0 na sety).

Číst více...

V březnu se uskutečnilo školní kolo chemické olympiády kategorie B. Studenti ze septimy pracovali jednak na časově náročné teoretické části (témata z rovnováh acidobazických, srážecích a komplexotvorných, zabývali se také faktory ovlivňujícími stabilitu cykloalkanů a alkenů, poznávali polycyklické uhlovodíky…), jednak na části praktické, kdy vzhledem k epidemiologické situaci pozorovali fluorescenci aeskulinu, izolovaného z větviček jírovce maďálu, nikoli ve školní laboratoři, ale v domácím prostředí…

Číst více...
Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
IČO: 00335479, IZO: 000335479

Ředitelka školy
PaedDr. Bednářová Zdeňka
+420 227 053 121
zdenka.bednarova@gybu.cz
Všechna práva vyhrazena ©2022 Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680 | Prohlášení o přístupnosti