Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT

Gymnázium, Praha 4,
BUDĚJOVICKÁ 680

Rozvrh Suplování Bakaláři Jídelna

Erasmus+

microsoftteams-image (59)
Program Erasmus+
 umožňuje mezinárodní výjezdy a podporuje mezinárodní spolupráci. Přináší inovace do vzdělávání a v účastnících podporuje všeobecný rozvoj dovedností. Zpřístupňuje českým organizacím nenahraditelné zkušenosti ze zahraničí a pomáhá jim navázat cenné mezinárodní spolupráce.

 

Program Erasmus+ podporuje zahraniční vzdělávací aktivity určené pracovníkům z oblasti předškolního, primárního a sekundárního vzdělávání. 

Jedná se o strukturované kurzy, nebo například tzv. stínování či sledování průběhu výuky a dalších činností na školách a v jiných organizacích v zahraničí. Může jít o vysokoškolské vzdělávací instituce, orgány veřejného sektoru, výzkumné ústavy a organizace poskytující kurzy a školení. 

 

Program Erasmus+ je spravován Evropskou komisí (výkonným orgánem EU), Výkonnou agenturu pro vzdělávání, kulturu a audiovizuální oblast (EACEA), národními agenturami v programových zemích a národními kancelářemi v některých partnerských zemích. 

 

Naše škola obdržela dotaci 60 967 euro a uskuteční během 18 měsíců v roce 2023 a první poloviny 2024 celkem 30 výjezdů – zahraničních vzdělávacích kurzů.  

Poslední říjnový týden jsme se vydali na metodický kurz na Maltě. Kurz byl velice dobře organizován a za jeden týden jsme si připomněli spoustu důležitých věcí souvisejících s prací pedagoga.

Číst více...

Druhý říjnový týden se do islandského Reykjavíku sletělo 77 učitelů z 16 evropských zemí.  Na této velmi zajímavé akci byl přítomen i zástupce z učitelského sboru Gymnázia Budějovická.

Číst více...

Ve školním roce 2022/2023 se nám podařilo zapojit se do programu Erasmus určeného pro pedagogy. Vzhledem k tomu, že jsme měly již dost zkušeností z kurzů španělštiny ve Valencii, Granadě a Salamance, rozhodly jsme se tentokrát využít nabídky kurzu na exotickém Tenerife, jednom z Kanárských ostrovů.

Číst více...

Studijní pobyt v Granadě (4. 9. – 8. 9. 2023)

Kurz jsem našla na stránkách školy Montalbán a už první komunikace se školou mě přesvědčila, že šlo o dobrý výběr.

Číst více...

V předposledním srpnovém týdnu jsme v rámci programu Erasmus+ absolvovaly v maltském St. Julian´s pětidenní kurz Fluency & English Language Development, který organizovala společnost Executive Training Institute (ETI) Malta. ETI je součástí velké jazykové školy ESE a zaměřuje se cíleně na vzdělávání dospělých.

Číst více...

Na konci srpna jsem se zúčastnila pětidenního kurzu, jehož cílem bylo seznámit se s kulturou a školským systémem v Belgii, konkrétně ve Flandrech. Celý kurz, kterého se účastnilo 32 učitelů z celkem osmi států, byl velmi profesionálně veden tak, abychom si sami zjišťovali informace potřebné ke splnění projektu.

Číst více...

a projekt terénního učení „Contexts4Content“

Na konci září roku 2023 jsem se zúčastnil týdenního kursu, který probíhal pod záštitou španělské učitelské vzdělávací platformy English Matters ve švédském Stockholmu a Uppsale. Účastnící tohoto kurzu přijeli z celkem šesti zemí.

Číst více...

Ve druhém týdnu letních prázdnin jsem v rámci programu Erasmus Plus vyrazila do slunné Kalábrie, abych tam absolvovala kurz „Business English – Non Formal Training“, tedy obchodní angličtiny v neformálním duchu.

Číst více...

Zúčastnila jsem se kurzu Využití IT technologie při výuce. Kurz se konal na Maltě v malém městečku St. Paul´s Bay.

Číst více...

a projekt terénního učení „Contexts4Content“ 

Číst více...
Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
IČO: 00335479, IZO: 000335479

Ředitelka školy
PaedDr. Bednářová Zdeňka
+420 227 053 121
zdenka.bednarova@gybu.cz
Všechna práva vyhrazena ©2022 Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680 | Prohlášení o přístupnosti