Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT

Gymnázium, Praha 4,
BUDĚJOVICKÁ 680

Rozvrh Suplování Bakaláři Jídelna

Exkurze

Studenti společenskovědních seminářů ve dnech 5. a 6. 10. 2022 pod vedením Mgr. Jana Duška navštívili soudní jednání na Krajském soudu v Praze.

Číst více...

V úterý 20. 9. se 36 historických nadšenců z naší školy vydalo společně s panem profesorem Kvirencem, paní profesorkou Šimků a věrným řidičem Standou Kozákem na dějepisnou exkurzi na Opočensko v Královehradeckém kraji 

Číst více...

V netradičním termínu od 12. až 16. září se třída 4. A doplněná o několik studentů z 3. D vydala na zeměpisnou exkurzi do Karlovarského kraje.

Číst více...

Letošní oktávy 8.A a 8.B se spolu se čtyřmi studenty ze 7.A za doprovodu profesora Kuby a profesorek Strnadové a Nadějové vydaly mezi 9. a 17. zářím objevovat krásy Katalánska. 

Číst více...

Za řekou Berounkou a horami, jejichž počet je nám neznámý navzdory našim skvělým zeměpisným znalostem, leží Karlovarský kraj.

Číst více...

Po dvouleté pauze jsme opět na Karlštejnsku. 3D pod vedením paní profesorky Strnadové a vybraní studenti nepovinné ekologie pod vedením J. Eckschlagerové podnikli exkurzi do CHKO Český kras.

Číst více...

První dubnovou sobotu jsme se ráno vypravili na exkurzi podél Botiče a pak podél Pitkovického potoka.

Číst více...

Žáci maturitního chemického semináře navštívili v pondělí 8. listopadu jedno z nejmodernějších vědeckých pracovišť v ČR – BIOCEV (Biotechnologické a biomedicínské centrum Akademie věd a Univerzity Karlovy) ve Vestci u Prahy.

Číst více...

V sobotu 2. 10. 2021 se uskutečnil 9. ročník přírodopisné soutěže. Tuto akci připravujeme ve spolupráci
s MOP (mladí ochránci přírody).

Číst více...

Naši sekundáni se účastnili exkurze na téma Ekosystém les: 2B v pondělí 20. září, 2A pak v pátek 24. září 2021. Společně jsme se vypravili autobusem do obce Psáry. Cestou jsme vyplňovali pracovní list na téma houby.

Číst více...

V neděli 8. března skupinka žáků 4. A podnikla exkurzi do PP Dobříňský háj za poznáním hájové květeny v ekosystému lužní les bezprostředně u řeky Labe.

Číst více...

V pondělí 10. 2. 2020 navštívili studenti společenskovědního semináře pod vedením Mgr. Jan Duška Poslaneckou sněmovnu Parlamentu ČR.

Číst více...

Týden vědy a techniky je festival, který se koná již tradičně v průběhu listopadu. V rámci tohoto festivalu probíhá celá řada přednášek, výstav a jiných akcí.

Číst více...
Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
IČO: 00335479, IZO: 000335479

Ředitelka školy
PaedDr. Bednářová Zdeňka
+420 227 053 121
zdenka.bednarova@gybu.cz
Všechna práva vyhrazena ©2022 Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680 | Prohlášení o přístupnosti