Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT

Gymnázium, Praha 4,
BUDĚJOVICKÁ 680

Rozvrh Suplování Bakaláři Jídelna

Zájezdy do zahraničí

V neděli 3. 3. 2024 ve večerních hodinách se vybraní studenti ze tříd 7.A, 7.B a našeho Gybu parlamentu shromáždili na Hlavním nádraží za účelem návštěvy našich východních sousedů v rámci projektu V4 GEN ( Visegrad Fund) . Expedici Slovensko měly pod palcem profesorky Jana Millková a Jana Fojtíková. Všichni jsme se sešli včas a zazněl povel odebrat se na nástupiště 5, odkud jsme vyrazili lůžkovým vlakem do Popradu.

Číst více...

Je středa 13. prosince, hodiny ukazují 6 hodin ráno a už i poslední opozdilci umisťují svá zavazadla do autobusu a spěchají si sednout na zbylá sedadla, aby se profesorky Papoušková, Rauvolfová a profesor Čech mohli konečně dopočítat správného počtu účastníků zájezdu. Autobus vyjíždí a po necelých šesti podezřele krátkých hodinách natěšeně všichni vystupujeme v centru Vídně.

Číst více...

Dne 30. září se naše třída 4.D společně s některými žáky z nebilingvních tříd našeho ročníku vydala na zájezd do Salamanky. 

Číst více...

Video z výletu můžete zhlédnout zde: Katalánsko 2023

Číst více...

V neděli 24.9.2023 v pozdních večerních hodinách se třídy 7.A a 7.B sešly před budovou našeho gymnázia, odkud přesně ve 23:00 vyrazily za doprovodu profesorek Jany Millkové, Evy Tarabové a Miroslavy Škrabalové a  také pana průvodce Františka směr Švýcarsko.

Číst více...

Září devátého, kufry před školou,                                                                                                   

6.A a 6.B mají něco před sebou.

Číst více...

Dne 31.9. se studenti 8.B a 8.A vydali na svůj poslední zahraničí výlet za svou kariéru na GyBu. Tentokrát do dalekého Skotska. Doprovázela je trojice aktivních profesorek - Jitka Strupková, Monika Žovincová a Jana Fojtíková a samozřejmě také upovídaný pan průvodce Petr.

Číst více...

Jen málo studentů se chodí procházet okolo budovy gymnázia ve večerních hodinách, pokud by tak přesto někdo učinil v pondělí 5. září, potkal by obě sexty v téměř plné sestavě. 

Číst více...

Těsně před půlnocí v neděli 19. 6. 2022 se třídy 6A a 6B v doprovodu paní profesorky Strupkové, Fojtíkové a pana profesora Hese vypravily na zájezd do Švýcarska.

Číst více...

Dne 17. 12. 2019 jsme se vydali prozkoumat krásy Saska. U autobusu jsme se sešli ještě před svítáním, zahaleni ranní mlhou.

Číst více...

V pátek a v sobotu 6. a 7. prosince 2019 se uskutečnil školní zájezd do Vídně. Naším hlavním cílem byly slavné obrazárny a jejich atraktivní aktuální výstavní program. 

Číst více...

Vybraní studenti našeho gymnázia vyrazili pod vedením Mgr. Jana Duška v neděli 24.11. v 8:00 od školy autobusem na poznávací zájezd do Alsaska a na návštěvu Evropského parlamentu, do kterého nás pozval pan poslanec Onřej Kovařík.

Číst více...

Je vlahý podzimní večer. Tma se rozprostírá všude kolem, pouze narušována pouličními lampami. Tu a tam je slyšet šum hlasů, který ale postupně nabývá na hlasitosti. To totiž přicházejí účastníci zájezdu do Skotska před školu, hlučně si povídají a každý tak trochu doufá, že obsadí zadní pětku v autobuse. Po deváté hodině večer už autobus najíždí na dálnici a vyráží směr Amsterdam, který je jejich první zastávkou.

Číst více...

Ve dnech 6. až 13. září 2019 se třídy 3.A, 3.B a náhradníci ze starších ročníků zúčastnily zájezdu do Anglie.

Číst více...

Pátého září večer se vydáváme na poznávací zájezd do Německa. Naším prvním cílem se po nedlouhém nočním přejezdu stává pobřeží Baltu.

Číst více...
Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
IČO: 00335479, IZO: 000335479

Ředitelka školy
PaedDr. Bednářová Zdeňka
+420 227 053 121
zdenka.bednarova@gybu.cz
Všechna práva vyhrazena ©2022 Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680 | Prohlášení o přístupnosti