Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT

Gymnázium, Praha 4,
BUDĚJOVICKÁ 680

Rozvrh Suplování Bakaláři Jídelna

Společenské vědy

Jakou podobu by měla mít ideální obec? Co všechno bychom v ní měli najít, aby se v obci jejím obyvatelům dobře žilo? Stačí cukrárna, bazén a kino? Je potřeba náměstí? A které instituce by v ní rozhodně chybět neměly?

Číst více...

Vybraní studenti společenskovědních seminářů navštívili ve dnech 3. až 5. května 2022 pod vedením prof. Jana Duška Evropský parlament ve Štrasburku na pozvání pana poslance Niedermayera.

Číst více...

Studenti společenskovědního semináře pod vedením Mgr. Jana Duška navštívili v úterý 19. 11. 2021 soudní jednání u Krajského soudu v Praze.

Číst více...

Co by se ke knihovně dalo říci... Ve volném výběru máme cca 8500 svazků knih, jak literatury krásné, tak i literatury odborné. V našich sbírkách se nacházejí i takové skvosty jako 1. vydání Čelakovského "Mudrosloví národa slovanského v příslovích" z roku 1852, Masarykova "Sebevražda", panem prezidentem podepsaná v roce 1921, 1. vydání Seifertovy sbírky "Světlem oděná" z roku 1940, Hrabalova novela "Obsluhoval jsem anglického krále" prvně vydaná v exilovém nakladatelství Index, a mnoho dalších...(viz fotografie).

Číst více...

Studenti předmaturitních ročníků naší školy se zúčastnili dne 19. 4. 2017 panelové diskuze na zajímavé téma Digitální technologie bez hranic. Debatu moderoval P. Tomášek, šéfredaktor online deníku Aktuálně.cz, hosty byly europoslankyně D. Charanzová, která se Evropském parlamentu zabývá tématikou ochrany spotřebitele a rozvoji digitálního a telekomunikačního prostředí v EU a paní M. Staszkiewicz z Aspen Institute Central Europe, jejíž odborný zájem se zaměřuje na dopady moderních technologií na společnost.

Číst více...

Tento web je určený pro všechny aktivní zájemce o hlubší poznání společenskovědních témat. Naleznete zde zajímavé studijní materiály k oborům psychologie, religionistika, sociologie, politologie, ekonomie, právo a filosofie + odkazy na inspirativní akce, přednášky, semináře, soutěže a další zajímavé aktivity určené studentům, pedagogům i široké veřejnosti. Tento web má být virtuální knihovnou a východiskem k dalšímu intenzivnějšímu poznání.

Číst více...

Vybraní studenti našeho gymnázia ve dnech 15. - 16. 9. 2015 navštívili pod vedením Mgr. J. Duška Evropský parlament v Bruselu. Zde se detailně seznámili s fungováním a každodenním během této významné instituce EU, včetně sledování průběhu hlasování v sále a působení poslanců zvolených za ČR.

Číst více...
Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
IČO: 00335479, IZO: 000335479

Ředitelka školy
PaedDr. Bednářová Zdeňka
+420 227 053 121
zdenka.bednarova@gybu.cz
Všechna práva vyhrazena ©2022 Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680 | Prohlášení o přístupnosti