Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT

Gymnázium, Praha 4,
BUDĚJOVICKÁ 680

Rozvrh Suplování Bakaláři Jídelna

Výtvarný kabinet

V pondělí 3. června proběhla v prostoru secesní Kotěrovy Vršovické vodárny v pražském Braníku vernisáž výstavy závěrečných studentských prací z výtvarné výchovy tříd 6.A, 6.B a 4.D. Letos se ve výstavním prostoru sešlo celkem 45 výtvarných prací studentů Gymnázia, Praha 4, Budějovická 680, které odrážejí vždy jen jedno, zcela autentické téma zvolené autorem.

Číst více...

V úterý 13. června, pár minut po 18. hodině, proběhla vernisáž výstavy závěrečných studentských prací z výtvarné výchovy tříd 6.A, 6.B a 4.D. Každá z celkem 39 ti vystavených prací měla své vlastní téma a studenti k vyjádření svých myšlenek použili širokou škálu technik. 

Číst více...

Studenti Výtvarné výchovy tříd 5.A, 5.B, 6.A, 6.B, 3.D a 4.D se ve dnech 30. ledna až 1. února zúčastnili exkurze do nové budovy Technologického centra Vysoké školy Umělecko-průmyslové (UMPRUM) v Mikulandské ulici v centru Prahy.

Číst více...

V učebně č. 14 v přízemí budovy gymnázia je do pondělí 27. června 2022 umístěna výstava studentských závěrečných prací z výtvarné výchovy, kterou každoročně připravuje profesor Matěj Čech. Tentokrát se představí v roli vystavujících výtvarníků studenti třídy 4D (výtvarná část) a studentka 6A.

Číst více...

Ve škole v učebně č. 14 je od 11. do 21. 6. umístěna výstava závěrečných prací našich studentů z výtvarné výchovy, kterou každoročně vytváří vyučující výtvarné výchovy Matěj Čech. Na některé zajímavé studentské práce se můžete podívat bud osobně nebo prostřednictvím naší fotogalerie.

Číst více...

Krátce před jarními prázdninami dostali studenti v rámci pravidelných výtvarných zadání možnost, zúčastnit se prostřednictvím namalování svého autoportrétu netradičního koncertu.

Číst více...

Studenti výtvarné skupiny tříd 6.A a 2.E se i letos zúčastnili pod vedením prof. Matěje Čecha projektu Klauzury´20. Jedná se o výstavu závěrečných prací z oboru výtvarná výchova, která obsahuje výtvarnou - praktickou a také teoretickou část.

Číst více...
Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
IČO: 00335479, IZO: 000335479

Ředitelka školy
PaedDr. Bednářová Zdeňka
+420 227 053 121
zdenka.bednarova@gybu.cz
Všechna práva vyhrazena ©2022 Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680 | Prohlášení o přístupnosti