Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT

Gymnázium, Praha 4,
BUDĚJOVICKÁ 680

Rozvrh Suplování Bakaláři Jídelna

Fyzika

I v tomto roce se do řešení úloh Astronomické olympiády pustilo velké množství žáků napříč ročníky. Tato soutěž je určena žákům nižšího i vyššího stupně gymnázia. Cílem olympiády je vyhledávat talentované žáky a podporovat a dále rozvíjet jejich odborný růst.

Číst více...

Žáci 2B se opět pustili do přípravy pokusů pro své spolužáky. Tentokrát se ústředním tématem stala MECHANIKA TEKUTIN.

Číst více...

S fyzikou se u nás žáci setkávají ve všech ročnících studia. V posledním, maturitním, ročníku však jen ta část studentů, která si vybere jako svoji další cestu vzdělávání přírodovědný blok.

Číst více...

S neskrývanou radostí chceme pogratulovat některým našim žákům za vzornou reprezentaci školy v celostátních, ale i v mezinárodních kolech soutěží z matematiky a fyziky.

Číst více...

Také v tomto školním roce jsme se zapojili do řešení 16. ročníku Astronomické olympiády, která je určena žákům základních a středních škol. Cílem olympiády je vyhledávat talentované žáky a systematicky podporovat a rozvíjet jejich odborný růst.

Číst více...

Dne 25. 5. 2018 žáci 7. A a dvouletého fyzikálního semináře navštívili FEL ČVUT, fakultní školu našeho gymnázia. P. Kateřina Svítilová, asistentka katedry fyziky, nás doprovázela po vybraných pracovištích.

Číst více...

Ve středu 23. května vyrazily třídy 2. B, 4. A a část 3.B do Science Centra Techmania v Plzni.

Číst více...

V tomto roce naše škola zakoupila systém „Vernier". Jedná se o otevřenou soustavu senzorů společně s centrální jednotkou, která dává možnost připojení k PC. Se systémem dodávaný software tak umožňuje analýzu a online zobrazení měřených hodnot.

Číst více...
Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
IČO: 00335479, IZO: 000335479

Ředitelka školy
PaedDr. Bednářová Zdeňka
+420 227 053 121
zdenka.bednarova@gybu.cz
Všechna práva vyhrazena ©2022 Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680 | Prohlášení o přístupnosti