Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT

Gymnázium, Praha 4,
BUDĚJOVICKÁ 680

Rozvrh Suplování Bakaláři Jídelna

GyBu – líheň mladých astronomů a matematiků

S neskrývanou radostí chceme pogratulovat některým našim žákům za vzornou reprezentaci školy v celostátních, ale i v mezinárodních kolech soutěží z matematiky a fyziky.

Poděkování patří Šimonu Henžlíkovi (letošní 2B), který v loňském školním roce dosáhl největšího úspěchu v matematické soutěži Pangea (v krajském kole 1. místo z 2 148 účastníků, v rámci ČR 1. místo z 10 223 účastníků – viz též diplom v příloze).

 

Dále se Šimon stal velmi úspěšným řešitelem Astronomické olympiády (10. místo v ČR), Logické olympiády, matematického Klokana, účastnil se také recitační soutěže i olympiád dalších předmětů.

 

Obrovský úspěch zaznamenal i Daniel Čtvrtečka (loňská 4B). Jako pravidelný účastník Astronomické olympiády se probojoval přes krajské kolo (1. místo) až do mezinárodní astronomické soutěže a i přes technické problémy (přetížení serveru organizátora) řešil statečně oba testy.

 

Ve finálovém kole Astronomické olympiády se v rámci ČR Daniel Čtvrtečka (v kategorii EF) i Šimon Henžlík (v kategorii GH) umístili na krásném 10. místě.

 

Přejeme nejen Šimonovi a Danielovi, ale i všem dalším nadšeným účastníkům nejrůznějších soutěží hodně štěstí a úspěchů do dalších let.

 

Stále je možné přihlašovat se do letošní soutěže Pangea (do 31. ledna 2021).

Za vedení školy

Lenka Jahodová, gestor Astronomické olympiády a soutěže Pangea pro GyBu

Sdílet na Facebook
Zpět...
Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
IČO: 00335479, IZO: 000335479

Ředitelka školy
PaedDr. Bednářová Zdeňka
+420 227 053 121
zdenka.bednarova@gybu.cz
Všechna práva vyhrazena ©2022 Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680 | Prohlášení o přístupnosti