Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

ZAVŘÍT

Gymnázium, Praha 4,
BUDĚJOVICKÁ 680

Rozvrh Suplování Bakaláři Jídelna

Projekt Komenský a tercie

Naši školu navštívili 24. března 2022 dva bývalí profesoři, kteří spojili s GyBu téměř celou svou profesní kariéru: paní Olga Baudyšová a pan Jaroslav Tejchman.

Besedu, která měla mimo jiné připomenout 430. výročí narození J. A. Komenského, zprostředkovala a spolu s tercií B zorganizovala bývalá studentka a kolegyně těchto učitelů a zároveň současná vyučující výchovy k občanství Miroslava Kovaříková. Ta na úvod besedy připravila prezentaci o historii naší školy, v níž byli rovněž připomenuti úspěšní absolventi z řad vědců, politiků, diplomatů, novinářů, sportovců či herců. Zajímavou prezentaci bývalí profesoři doprovodili svými komentáři a poutavým vyprávěním o životě spojeném s Gymnáziem Budějovická.

 

Celá beseda všechny bavila. Bylo skvělé dozvědět se něco nejen o historii školy, ale také o osobních dojmech a příhodách profesorů, kteří naplňovali odkaz myšlenek J. A. Komenského po celá desetiletí. Moc děkujeme za čas a inspirativní vyprávění, díky němuž jsme si uvědomili, jak pyšní na naše GyBu jsme.

 

Sdílet na Facebook
Zpět...
Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680
IČO: 00335479, IZO: 000335479

Ředitelka školy
PaedDr. Bednářová Zdeňka
+420 227 053 121
zdenka.bednarova@gybu.cz
Všechna práva vyhrazena ©2022 Gymnázium, Praha 4, Budějovická 680 | Prohlášení o přístupnosti